Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Újlak, Szépvölgyi út, 2. emelet

+ 7 kép 1/10
79 900 000 Ft79.9 M Ft 2 159 459 Ft/m2
2 szoba
37 m²
2. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Nagy Krisztina
Duna House - DHP

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

AZONNAL KÖLTÖZHETŐ KIS LAKÁSOK / AUTÓBEÁLLÓ / TERASZ / KERT
Akár saját részre akár befektetésre kiváló választás!

II. kerület Frekventált részén, séta távolságra a Kolosy tértől egy 2021-es építésű lakóépületben ELADÓ 8 db. különböző méretű teraszos/kertkapcsolatos vagy csak teraszos lakás.

A lakások AZONNAL költözhetőek!

Az épület amelyben a lakások találhatóak 1401 nm-es telken épült meg 2021-ben.
A nettó 403 nm + 148 nm össz. terasz területtel rendelkező 3 szintes épületben összesen 9 db. különböző méretű összkomfortos lakás került kialakításra. Tájolását tekintve mindegyik lakás napfényes, a sok nyílászárónak köszönhetően.
Mindegyik lakáshoz tartozik terasz, a földszinti 3 lakásból kettő közvetlen kertkapcsolatosak. (kizárólagos kerthasználat)
Az ingatlanban hőszivattyús mennyezet hűtés -fűtés gondoskodik a téli-nyári komfortérzetről mindegyik lakásban. A lakásokban a padló tölgyfa parketta burkolatot kapott, Mindegyik lakásban egyedi lámpák lettek felszerelve egyedi villanykapcsolókkal. Egyedileg tervezett és gyártott belső nyílászárók vannak az egész épületen belül.
Külső hőszigetelés 15 cm.

Mindegyik lakáshoz tartozik felszíni parkolóhely, mely megvásárlása kötelező.
A felszíni gépkocsi beállók ára 5.400.000/db.

Ez a lakás: 36,69 nm
A lakás komplett ára gépkocsi beállóval együtt: 85.300.000.- Ft.

További információkért keressen bizalommal! Az ingatlan tehermentes, előzetes időpont egyeztetéssel rugalmasan megtekinthető.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újlak m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2159 e Ft
1491 e Ft -45%
1932 e Ft -12%
1690 e Ft -28%
Ennek az ára
Újlak átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
115.2 m Ft 31%
116.3 m Ft 31%
118.7 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Újlak, Szépvölgyi út, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
II. kerület, Rózsadomb, Szemlőhegy
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

250 M Ft
4 szoba
142 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
II. kerület, Országút, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

135 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

574.849 M Ft
5 szoba
280 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

559.9 M Ft
4 szoba
169 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²