City Pearl

Eladó sorház
Vác

+ 16 kép 1/19
91 900 000 Ft91.9 M Ft 1 094 048 Ft/m2
4 szoba
84 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Prencsok Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

VÁCON a KASTÉLYLIGET LAKÓPARKBAN kínálunk eladásra ÚJ ÉPÍTÉSŰ sorházakat!

A vásárláshoz a CSOK és az ILLETÉKKEDVEZMÉNY is igénybe vehető.
CÉGES ÉPÍTKEZÉS !

KORSZERŰ ALACSONY ENERGIAIGÉNYŰ MINŐSÉGI OTTHONOK.

A 84 nm-es belső kétszintes lakások földszintjén konyha, gardrób, kamra, zuhanyzó+WC valamint egy kertkapcsolatos nappali-étkező kapott helyet.
A tetőtérben három háló, fürdő+WC, és egy gardrób található.
Az 597 nm-es telken 3 db külön bejáratú lakás található, eltérő méretű saját használatú kerttel, és kocsibeállóval

Jelen hirdetés az utcafronti külső lakásra vonatkozik.

A jelenlegi ütemben épülő 3 és 4 lakásos sorházak belső kétszintesek, 71 nm, 73 nm, 84 nm, és 96 nm-es kivitelben elérhetőek.

Választható lakások:

- 71 nm-es. Vételár :75,9-79,9 M Ft.

- 73 nm-es . Vételár: 75,9 M Ft.

- 84 nm-es. Vételár: 85,9-98,9 M Ft.

- 96 nm-es. Vételár. a külső lakás ára:97,9 M Ft, a belső lakás ára: 99,9 M Ft.

A sorház modern stílusban praktikus elosztással lett tervezve, hogy minél élhetőbb és barátságosabb otthont biztosítson a leendő tulajdonosának és családjának.
Csendes nyugodt környék, átmenőforgalomtól mentes külvárosias környezetben,

Átgondolt tervezés, minőségi anyaghasználat és precíz kivitelezés egy megbízható referenciákkal bíró kivitelezőtől.

Műszaki paraméterek:
-Sávalapozás 60 cm szélességben. Külső falazat 30 cm-es kerámia blokk+15 cm homlokzati szigetelés
-Lakáselválasztó fal 30-as hanggátló téglából.
-Földszinten műanyag nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel, kiegészítve beépített hőszigetelt redőnytokkal elektromos előkészítéssel.
-Hőszivattyús fűtés, a földszinten és az emeleten is padlófűtéssel.
-Elektromos és gépészeti előcsövezés a fan-coil rendszerhez.
-Opcionális lehetőség a teljes fan-coil rendszer kivitelezéséhez.
-Riasztó és kaputelefon előkészítés.
-Az elektromos hálózat 1x32A, de 3 fázisra bővíthetőségre előkészítve.
-H tarifás mérőóra igénelhető.

Közlekedés:
-Buszmegálló 5 perc sétával elérhető, ahonnan a Vác-alsóvárosi vasútállomás 3 perc
-Vác-Alsóváros-Bp Nyugati pályaudvar 29 perc vonattal
-Autóval az M2-es autóúton 20 perc alatt elérhető Budapest

Amivel segíteni tudjuk az Ön ingatlanvásárlását:
-ingyenes, bankfüggetlen hitelügyintézés
-értékbecslés
-jogi háttér
-földhivatali ügyintézés
-energetikai tanúsítvány készítése

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését kérem forduljon hozzám bizalommal.
Projekt bemutatása

VÁCON A KASTÉLYLIGET LAKÓPARKBAN KÍNÁLUNK ELADÁSRA ÚJ ÉPÍTÉSŰ SORHÁZAKAT.

A vásárláshoz a CSOK+ és az ILLETÉKKEDVEZMÉNY is igénybe vehető.
CÉGES ÉPÍTKEZÉS!

A 71 nm-es belső kétszintes lakások földszintjén konyha, WC valamint egy kertkapcsolatos nappali-étkező kapott helyet.
A tetőtérben két háló, fürdő,+WC, és egy gardrób található.
A 600-800 nm-es telken 3 db lakás található eltérő méretű saját használatú kerttel és kocsibeállóval.

Az első ütemben megépült 16 db nagyobb méretű ikerházak már átadásra kerültek.

A második ütemben folyamatosan épülő 3 és 4 lakásos sorházak belső kétszintesek, 71 nm, 73 nm, 84 nm, és 96 nm-es kivitelben elérhetőek.

Minden lakáshoz külön bejárat, saját használatú változó nagyságú körbekerített kert és kocsibeálló tartozik.

Választható lakások:

- 71 nm-es. Földszintjén konyha, WC, étkező, kertkapcsolatos nappalival. Tetőtérben 2 háló, fürdő+WC,és gardrób.
Vételár :75,9-79,9 M Ft.

- 73 nm-es . Földszinten konyha-étkező, kertkapcsolatos nappali, tároló, fürdő+WC. Tetőtérben 2 háló , közlekedő, fürdő+WC.
Vételár: 75,9 M Ft.

- 84 nm-es. Földszinten konyha-étkező, nappali kertkapcsolattal, kamra, fürdő+WC, gardrób. Tetőtérben 3 háló, fürdő+WC, gardrób.
Vételár: 88,9-98,9 M Ft.

- 96 nm-es. Földszinten 1 háló, konyha-étkező, kertkapcsolatos nappali, fürdő+WC és tároló. Tetőtérben 2 háló, dolgozószoba, és fürdő.
Vételár: 97,9-99,9 M Ft.

A lakások modern stílusban praktikus elosztással lett tervezve, hogy minél élhetőbb és barátságosabb otthont biztosítson a leendő
tulajdonosának és családjának. Csendes nyugodt környék, átmenőforgalomtól mentes külvárosias környezetben.
Rendezett környék aszfaltozott úthálózattal, közvilágítással, térkövezett parkolóval, járdákkal.

Műszaki paraméterek:

-Lakáselválasztó fal 30-as hanggátló téglából.

Közlekedés:

-A buszmegálló 5 perc sétával elérhető, ahonnan a Vác-alsóvárosi vasútállomás 3 perc
-Vác-Alsóváros-Bp Nyugati pályaudvar 29 perc vonattal
-Autóval az M2-es autóúton 20 perc alatt elérhető Budapest

Amivel segíteni tudjuk az Ön ingatlanvásárlását:
-ingyenes, bankfüggetlen hitelügyintézés
-jogi háttér
-földhivatali ügyintézés
-energetikai tanúsítvány készítése
-értékbecslés

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás sorházak ára Vácon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vác m² ár
1094 e Ft
1090 e Ft 0%
Ennek az ára
Vác átlagár
91.9 M Ft m Ft
99.7 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vác

Eladó sorházak a környékről

Vác
Eladó sorház

Vác

99.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Vác, Sejce dűlő
Eladó sorház

Vác

39.9 M Ft
1 szoba
173 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Veresegyház
Eladó sorház

Veresegyház

250 M Ft
1 szoba
500 m²
Vác
Eladó sorház

Vác

75.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Pomáz
Eladó sorház

Pomáz

55 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Vác
Eladó sorház

Vác

109 M Ft
1 + 3 szoba
98 m²
Törökbálint
Eladó sorház

Törökbálint

54.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Vác
Eladó sorház

Vác

95.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Mogyoród
Eladó sorház

Mogyoród

92.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Vác
Eladó sorház

Vác

109.2 M Ft
1 + 3 szoba
98 m²
Vác
Eladó sorház

Vác

88.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Vác
Eladó sorház

Vác

97.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

98.3 M Ft
2 + 1 szoba
108 m²
Vác
Eladó sorház

Vác

109.2 M Ft
1 + 3 szoba
98 m²
Mogyoród
Eladó sorház

Mogyoród

92.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Vác
Eladó sorház

Vác

83.5 M Ft
3 szoba
82 m²
Nagykovácsi
Eladó sorház

Nagykovácsi

255 M Ft
6 szoba
176 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

116 M Ft
4 szoba
101 m²
Vác
Eladó sorház

Vác

91.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Szob
Eladó sorház

Szob

16 M Ft
2 szoba
45 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kutas
Eladó családi ház

Kutas

17.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Nagyhegyes
Eladó családi ház

Nagyhegyes

54.99 M Ft
2 szoba
79 m²
Bakonyszentkirály
Eladó családi ház

Bakonyszentkirály

99.99 M Ft
5 szoba
126 m²