Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, Gyártelep, Árpád utca, 10. emelet

+ 7 kép 1/10
51 900 000 Ft51.9 M Ft 1 128 261 Ft/m2
1 + 1 szoba
46 m²
10. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 886
Tecnocasa - Cercatore del Nido Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó egy azonnal költözhető, kiváló állapotú, 46 nm-es, 1+1 félszobás lakás Budapest XXI. kerületében.

Az ingatlan teljes villanyhálózata felújításra került, így műszakilag korszerű és biztonságos. A lakás műanyag nyílászárókkal rendelkezik, minden ablak redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt, a bejárati ajtó szintén cserélt. A hálózatba túlfeszültség-levezető került beépítésre, ami extra védelmet biztosít az elektromos berendezések számára.

A kellemes hőmérsékletről távfűtés gondoskodik egyedi méréssel. A nyári hónapokban két darab Daikin klímaberendezés biztosítja a komfortot.

A társasház rendezett, jól karbantartott, a lakóközösség csendes és kulturált. Az ingatlan akár azonnal birtokba vehető.

A környék ellátottsága kiváló: a közelben megtalálhatók élelmiszerboltok, gyógyszertár, posta, óvoda, iskola és orvosi rendelő. Néhány perces távolságon belül elérhető több buszjárat (pl. 35-ös, 36-os, 148-as), valamint a HÉV, amellyel gyorsan bejuthatunk a belvárosba. A közlekedés autóval és tömegközlekedéssel egyaránt kényelmes.

Az ingatlan hitelre is megvásárolható, díjmentes bank-független hiteltanácsadásért, további kérdés-, valamint megtekintési szándék esetén, keresse irodánkat bizalommal!

További információért vagy megtekintési szándék esetén keresse irodánkat bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyártelep m² ár
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1128 e Ft
715 e Ft -58%
1102 e Ft -2%
1126 e Ft 0%
Ennek az ára
Gyártelep átlagár
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
51.9 M Ft m Ft
39.4 m Ft -32%
59.9 m Ft 13%
127.8 m Ft 59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, Gyártelep, Árpád utca, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

18 M Ft
1 + 2 szoba
52 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

34.9 M Ft
164 m²
36 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

280 M Ft
8 szoba
382 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

560 M Ft
5 szoba
223 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
VI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VI. kerület