NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
129 000 000 Ft129 M Ft 2 015 625 Ft/m2
3 szoba
64 m²
2. emelet
építés éve:1984

Részletes adatok

Telekméret: 64 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

RÓZSADOMBON, RÓZSA CENTER VONZÁSKÖRZETÉBEN PANORÁMÁS VILÁGOS LAKÁS ELADÓ !

Ideális választás azok számára, akik a VÁROSI ÉLET KÉNYELMÉT és a TERMÉSZET KÖZELSÉGÉT keresik!

Az ingatlan 62 nm-es és 4 nm -es erkélye van, ahonnan GYÖNYÖRŰ PANORÁMA nyílik a városra!

- 2. emeleti lakás

- 1 nappali és 2 szoba

- azonnal költözhető

- közös költség 22 000 Ft

A ház környezétben szép zöld parkosított kert található.

A parkolás zárt kertben, FELSZÍNI KOCSIBEÁLLÁSI lehetőséggel megoldott.

A lakáshoz tartozik egy 5 nm-es tároló is !

Kiváló INFRASTRUKTÚRA!

A közelben iskola, óvoda, RÓZSAKERT és RÓZSADOMB CENTER is, valamint kiváló a közlekedés is !

VÁROM MEGTISZTELŐ HÍVÁSUKAT!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
2016 e Ft
1233 e Ft -63%
Ennek az ára
Budapest átlagár
129 M Ft m Ft
75.3 m Ft -71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

195 M Ft
3 + 1 szoba
102 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

144.9 M Ft
5 szoba
120 m²
II. kerület, Budakeszi út
Eladó panellakás

Budapest, II. kerület

119 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

140 M Ft
5 szoba
122 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

71.9 M Ft
2 szoba
55 m²
II. kerület, Hársakalja, Pesthidegkút
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

329 M Ft
6 szoba
273 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
2 + 2 szoba
70 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
74 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

645 M Ft
4 szoba
134 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

175.9 M Ft
3 szoba
114 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
44 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

84 M Ft
2 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

283 M Ft
3 szoba
113 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

81.99 M Ft
4 szoba
69 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

147.9 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

134.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XV. kerület
Eladó panellakás