Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület

+ 3 kép 1/6
283 000 000 Ft283 M Ft 2 504 425 Ft/m2
3 szoba
113 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 526
Dauner Regina
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest II. kerület, Szépvölgy – panorámás penthouse lakás hatalmas terasszal

Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb, csendes és zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy új építésű, modern társasházban található exkluzív penthouse lakást. A 3 emeletes, mindössze 18 lakásos épület erdei környezetben helyezkedik el, amely tökéletes egyensúlyt teremt a természet közelsége és a városi élet között.

A kínált lakás – 3. emelet / 9-es lakás:
Ez a 81 m²-es, prémium kialakítású penthouse lakás egy lenyűgöző, 65 m²-es panorámás terasszal rendelkezik, amely valódi különlegességgé teszi az ingatlant.

Amerikai konyhás nappali: 26,5 m²
Hálószoba: 13 m²
Hálószoba: 17,5 m²
Fürdőszoba: 5,5 m²
Fürdőszoba: 6,6 m²
Közlekedő: 11 m²
Panorámás terasz: 65 m²

A lakás központi tere a tágas és világos amerikai konyhás nappali, amely modern, kényelmes életteret biztosít a mindennapokhoz. A nagy üvegfelületeknek és a közvetlen teraszkapcsolatnak köszönhetően a lakás rendkívül világos és kellemes atmoszférájú.

A két hálószoba kényelmes méretű, a nagyobb hálószobához saját, 5,5 m²-es fürdőszoba tartozik, míg a második, 6,6 m²-es fürdőszoba vendégfürdőként vagy családi használatra is ideális.
Az ingatlan legnagyobb értéke a különleges, 65 m²-es panorámás terasz, amely páratlan szabadtéri életteret biztosít. Tökéletes helyszíne lehet reggeli kávézásoknak, naplementés vacsoráknak vagy akár exkluzív lounge tér kialakításának is.

Az épületben jelenleg kialakítás alatt áll egy exkluzív, panorámás üveglift, amely kizárólag a penthouse lakások használatában lesz, tovább növelve az ingatlan presztízsét és kényelmét.

Műszaki tartalom és felszereltség:
- Helyiségenként szabályozható, több zónás elektromos padlófűtés (~99% hatékonyság)
- Hűtő-fűtő klímarendszer, akár -30°C-ig
- Dupla tartályos villanybojler
- 25 cm vastag homlokzati szigetelés
- Hőszigetelt műanyag nyílászárók
- Prémium beltéri ajtók

Belső kialakítás és extrák:
- Választható burkolatok 30.000 Ft/m² értékhatárig
- Teljesen gépesített, beépített konyha
- Komplett fürdőszobák
- Alap világítás
- Modern, érintős üveg kapcsolók

Egyéb információk:
- Udvari gépkocsi beállók elérhetők
- Új építésű ingatlan, ügyvédi használati megosztással
- Hitel igénybe vehető

Elhelyezkedés:
A Kolosy tér autóval néhány perc alatt elérhető, a tömegközlekedés kiváló, buszmegálló a közelben található.

Átadás: szerződést követő 90 napon belül • 40% önerő • Hitel igénybe vehető
A hirdetésben szereplő 5 fénykép referenciakép, amelyek a már elkészült konyhák, fürdőszobák és beépített szekrények minőségét és stílusát mutatják be.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2504 e Ft
2074 e Ft -21%
1706 e Ft -47%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
283 M Ft m Ft
177.5 m Ft -59%
131.3 m Ft -115%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

563.087 M Ft
5 szoba
287 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

393.767 M Ft
2 szoba
221 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

275 M Ft
9 + 1 szoba