Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, XV. kerület, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
66 500 000 Ft66.5 M Ft 1 254 717 Ft/m2
3 szoba
53 m²
5. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 940
Garabits Tamás
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó XV. kerület közkedvelt részén, Újpalotán, a Páskom Parkban egy kiváló állapotú, napfényes 53 m²-es panel lakás.

A ház nem panelprogramos, a lépcsőház tiszta, a lakók biztonságát kamerarendszer is szolgálja.

A lakás elrendezése tökéletes egy család vagy fiatal pár számára: egy tágas nappali, két kényelmes méretű szoba, ablakos konyha, különálló fürdőszoba és WC, valamint gardrób található benne.

A lakást az utóbbi pár évben teljes körűen felújították: műanyag nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval, biztonsági bejárati ajtó, a radiátorok cserélve lettek, újra húzott elektromos hálózat, burkolatok és beltéri ajtók.

A nappaliban hűtő-fűtő klíma, ami nyáron simán lehűti az egyik hálószobát is. A nagyméretű gardrób segíti a praktikus tárolást.

Alacsony fenntartási költségei és kiváló közlekedési lehetőségei teszik még vonzóbbá ezt a lakást.
Közös költség: 13.780, távfűtés általány: 12.600, gáz általány 3 havonta: 4.300, áram és víz fogyasztás mérőóra szerint.

Ajánlom azok számára, akik szeretnének a városközpont közelében élni, de ugyanakkor zöldövezeti környezetre vágynak.
Parkolás az utcán ingyenes.

Infrastruktúrája kiváló, pár perc sétára: játszóterek, óvoda, iskola, gimnázium, boltok, pékség, konditerem, minden amire a hétköznapokban szükség lehet. 1 km-en belül: Aldi, Lidl, Újpalotai vásárcsarnok, SPAR, rendelő, bankok, gimnázium pár perc sétára.

A ház közelében: 7, 8E, 133E, 46, 96, 130, 196, 296 busz és éjszakai járatok, valamint a 69-es villamos is megtalálható.

Az ingatlan per, tehermentes, hitelre is megvásárolható, melyhez teljeskörűsegítséget és egyedi kamatkedvezményeket tudunk biztosítani.

A vételár kifizetését követően azonnal költözhető.

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget!
További információkért és időpont egyeztetésért keressen telefonon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1255 e Ft
1184 e Ft -6%
1233 e Ft -2%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
66.5 M Ft m Ft
73.2 m Ft 9%
75.3 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.32 M Ft
1 szoba
36 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft
2 szoba
44 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
39 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba