City Pearl

Eladó nyaraló
Balatonfüred, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 711 429 Ft/m2
1 szoba
35 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 3000 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 209
Balatoni Ingatlanvilág
Balatoni Ingatlanvilág

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

*** KIZÁRÓLAG irodánk ajánlatában ***

Balatonfüreden a PARTTÓL 100 méterre PANORÁMÁS, FELÚJÍTOTT apartman eladó!

A NEPTUN üdülőház 3. emeletén elhelyezkedő ingatlan nagy méretű, ŐSFÁKKAL beültetett telken helyezkedik el, a kerten keresztül a Zákonyi Ferenc sétány 1 perc sétára található.

Az ingatlan a 36 egységes üdülőház szélső, felső részén helyezkedik el, igy csak egy szomszédja van.

A nyaraló alapterülete 35 nm, melyen konyha, étkező, nappali és PANORÁMÁS erkély kapott helyet.

Az apartman FELÚJÍTOTT, KLIMATIZÁLT, kiváló állapotban van. A nyílászárókon redőny és szúnyogháló található.

Az ingatlan nem TÉLIESÍTETT, tavasztól őszig használható. A közös költség havi 15 300 forint.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Nyaralók ára Balatonfüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfüred m² ár
1711 e Ft
1701 e Ft -1%
Ennek az ára
Balatonfüred átlagár
59.9 M Ft m Ft
107 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfüred, 3. emelet

Eladó nyaralók a környékről

Balatonfőkajár
Eladó nyaraló

Balatonfőkajár

26 M Ft
1 szoba
30 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

120 M Ft
2 szoba
44 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

145 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

79 M Ft
2 szoba
85 m²
Vászoly
Eladó nyaraló

Vászoly

185 M Ft
5 szoba
120 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

74.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Felsőörs, Kakukk
Eladó nyaraló

Felsőörs

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
70 m²
Balatonkenese
Eladó nyaraló

Balatonkenese

19.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Felsőörs
Eladó nyaraló

Felsőörs

57.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

34.9 M Ft
1 szoba
27 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

58.8 M Ft
1 szoba
50 m²
Pécsely
Eladó nyaraló

Pécsely

229.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Révfülöp
Eladó nyaraló

Révfülöp

45 M Ft
3 szoba
86 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

70 M Ft
2 szoba
50 m²
Várpalota
Eladó nyaraló

Várpalota

13.5 M Ft
1 szoba
48 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

25 M Ft
1 + 2 szoba
36 m²
Balatonfüred, Meleghegyi dűlő
Eladó nyaraló

Balatonfüred

420 M Ft
4 szoba
120 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

65.9 M Ft
3 szoba
40 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

380 M Ft
6 szoba
95 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred