Astora Márvány8

Eladó nyaraló
Szigliget

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
47 990 000 Ft47.99 M Ft 685 571 Ft/m2
3 szoba
70 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 1573 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 460
Csordás János
CSORDÁSINGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

A 70m2-es ház falazatának egyik fele kő, a másik tégla. A födém stukatúros és betonfödém vegyesen, ezáltal JÁRHATÓ PADLÁSSAL rendelkezik. A helyiségek VILÁGOSAK, TÁGASAK. A házba belépve egy széles közlekedőbe érkezünk, ahol helyet kapott az előszoba, majd beljebb haladva a konyha is. A közlekedőből nyílnak a szobák és a fürdő is. A bejárattól balra az egyik szoba, mellette a fürdő. A fürdő mellett a másik szoba, mely korábban a konyha-étkező szerepét töltötte be. Innen nyílik a harmadik, leghátsó szoba. Az ABLAKOKAT HŐSZIGETELT MŰANYAGRA cserélték, REDŐNNYEL ÉS SZÚNYOGHÁLÓVAL ellátva. A bejárati ajtót több ponton záródó, hőszigetelt ajtóra cserélték.
A ház fűtését az első szobában fatüzelésű kályhával, míg a hátsó két szobát egy pár éve épített, nagy CSERÉPKÁLYHÁVAL oldották meg. Az éves fűtési költség 200 000,- forint. Az első szoba alatt PINCE található. A locsoláshoz egy ÁSOTT KÚT is rendelkezésre áll, mely végig kútgyűrűkkel van kirakva. GÁZCSONK a telken belül van. Az udvarról körbe nézve POMPÁS PANORÁMÁBAN GYÖNYÖRKÖDHETÜNK. Egyik oldalon a Badacsony, másikon a Szigligeti vár, valamint a Balaton látványa tárul elénk. A kikötő mindössze 2 km-re elérhető.
Az ingatlanon található családi ház egyik fele eladó, mely ügyvéd által ellenjegyzett használati megosztással lett külön választva. Teljesen külön bejárattal, külön víz és villany mérőórákkal rendelkezik mindkét lakórész. A telek 1 573 m2, melyet a használati megosztás szerint használják a tulajdonosok. A kertben több melléképület is megtalálható, melyek használatáról szintén a használati megállapodás rendelkezik. A vásárláshoz FALUSI CSOK és ÁLLAMI TÁMOGATÁS IGÉNYELHETŐ. Remek választás!
NÉZZE MEG az ingatlanról készült VIRTUÁLIS SÉTÁT is!
HÍVJON, hogy az Öné legyen ez a nagyszerű lehetőségeket kínáló ingatlan!
A vásárláshoz bankfüggetlen INGYENES hitelügyintézéssel, INGYENES CSOK, ÁLLAMI TÁMOGATÁS és FALUSI CSOK ügyintézéssel segítünk. Ön csak kitalálja, mire keres megoldást és nyugodtan hátra dőlhet, a többi a mi dolgunk.

Hirdetés feltöltve: 2023. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Nyaralók ára Szigligeten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigliget m² ár
686 e Ft
3031 e Ft 77%
Ennek az ára
Szigliget átlagár
47.99 M Ft m Ft
33.6 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigliget

Eladó ingatlanok a környékről

Köveskál
Eladó nyaraló

Köveskál

39.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Felsőörs, Kakukk
Eladó nyaraló

Felsőörs

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
70 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

54.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonudvari
Eladó telek

Balatonudvari

40 M Ft
1438 m²
0 m²
Monostorapáti
Eladó családi ház

Monostorapáti

89.9 M Ft
7 szoba
237 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

64.9 M Ft
2 szoba
76 m²
Balatonkenese
Eladó nyaraló

Balatonkenese

19.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Veszprém
Eladó ikerház

Veszprém

120 M Ft
4 szoba
97 m²
Monostorapáti
Eladó családi ház

Monostorapáti

89.9 M Ft
7 szoba
237 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

720 M Ft
11 szoba
535 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

237.5 M Ft
1250 m²
500 m²
Tihany
Eladó nyaraló

Tihany

375 M Ft
6 szoba
208 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
74 m²
Márkó
Eladó családi ház

Márkó

144 M Ft
4 szoba
121 m²
Lesenceistvánd
Eladó nyaraló

Lesenceistvánd

19.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

84.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

1662.5 M Ft
8750 m²
3500 m²
Felsőörs
Eladó nyaraló

Felsőörs

45 M Ft
2 szoba
45 m²
Doba
Eladó családi ház

Doba

8.99 M Ft
1 + 2 szoba
66 m²
Balatonfőkajár
Eladó nyaraló

Balatonfőkajár

26 M Ft
1 szoba
30 m²
Devecser
Eladó családi ház

Devecser

17.9 M Ft
1 szoba
51 m²
Veszprém
Eladó nyaraló

Veszprém

19.9 M Ft