Oasis Residence

Eladó iroda
Budapest, IV. kerület, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
119 000 000 Ft119 M Ft 1 630 137 Ft/m2
3 szoba
73 m²
1. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

ÚJSZERŰ, OKOS OTTHON FUNKCIÓKKAL RENDELKEZŐ INGATLAN A 4. KERÜLETBEN – IRODA VAGY LAKÁS CÉLJÁRA

Eladó egy 2019-ben épült, 73 m²-es, modern téglaingatlan Budapest IV. kerületében, a Wolfner utcában. Jelenleg irodaként funkcionál, de rendelkezésre állnak a szükséges tervek és engedélyek a lakóingatlanná történő átalakításhoz.

Okos otthon-rendszerrel felszerelt, modern technológiai megoldásokkal

Gondozott, exkluzív környezet, amely nyugodt és biztonságos életteret biztosít

0-24 órás portaszolgálat a maximális biztonság érdekében

Rugalmas felhasználási lehetőség cégek számára, illetve azoknak, akik saját igényeik szerint alakítanák ki az ingatlant

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: IR037216

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1630 e Ft
1066 e Ft -53%
Ennek az ára
Budapest átlagár
119 M Ft m Ft
236 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

100 M Ft
3 szoba
135 m²
IV. kerület, Újpest, Árpád út
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

80.256 M Ft
46 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

114 M Ft
3 szoba
68 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
3 szoba
91 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lenhossék utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
0 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

120 M Ft
2 + 1 szoba
77 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.5 M Ft
3 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

119 M Ft
3 szoba
73 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

142 M Ft
5 szoba
180 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
63 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
IX. kerület