Oasis Residence

Eladó iroda
Békéscsaba, földszint

+ 7 kép 1/10
21 000 000 Ft21 M Ft 600 000 Ft/m2
2 szoba
35 m²
földszint
építés éve:1986

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Házközponti
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 238
Homonnai Mónika
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Belvárosi iroda, üzlethelyiség eladó Békéscsabán!

Eladó egy 2 külön bejáratú, 2 helyiségből álló iroda/üzlethelyiség Békéscsaba belvárosában, kiváló helyen.
Az üvegportállal rendelkező ingatlan az utcáról közvetlenül megközelíthető, egy vizesblokkal rendelkezik (mosdó, wc).
Alkalmas szépségszalon kialakítására, ügyvédi- vagy bármilyen irodára, magán orvosi rendelőnek, üzlethelyiségnek, befektetésre...stb.

Főbb jellemzők:

- 35 m2
- 2 egybe nyitható iroda/üzlet egy közös vizesblokkal
- mindkét iroda az utcáról külön bejárattal megközelíthető
- házközponti fűtés radiátoros hőleadókkal
- újravezetékelt elektromos hálózat
- új, modern padlóburkolat
- belváros közepén, forgalmas úton
- közelben fizető- és nem fizető parkolási lehetőségek
- azonnal birtokba vehető
- alacsony rezsi
(Az ár az ÁFÁ-t nem tartalmazza.)

Ha felkeltette érdeklődését, kérem keressen bizalommal!

Homonnai Mónika
+36302380673

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
600 e Ft
494 e Ft -21%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
21 M Ft m Ft
174.7 m Ft 88%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Gyula
Eladó családi ház

Gyula

105 M Ft
7 szoba
176 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

64 M Ft
171 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

64 M Ft
96 m²
Békés, Tárház utca
Eladó családi ház

Békés

8 M Ft
2 szoba
67 m²
Gyula
Eladó iroda

Gyula

46.62 M Ft
143 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

64 M Ft
171 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

220 M Ft
252 m²
993 m²
Mezőkovácsháza
Eladó családi ház

Mezőkovácsháza

14 M Ft
2 szoba
81 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

8.99 M Ft
13 m²
Újkígyós
Eladó iroda

Újkígyós

35.2 M Ft
164 m²
Mezőhegyes
Eladó téglalakás

Mezőhegyes

17 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

54.57 M Ft
64 m²
Gyomaendrőd
Eladó iroda

Gyomaendrőd

29.9 M Ft
10 + 2 szoba
215 m²
Békés
Eladó családi ház

Békés

28.9 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Gyula
Eladó iroda

Gyula

239 M Ft
600 m²
595 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

25 M Ft
48 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

25 M Ft
48 m²
Mezőkovácsháza
Eladó családi ház

Mezőkovácsháza

12.5 M Ft
4 szoba
122 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

72.9 M Ft
122 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

120 M Ft
477 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

54.57 M Ft
1 szoba
64 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

350 M Ft
2072 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

54.57 M Ft
64 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Galgahévíz