BAM Living

Eladó ipari ingatlan
Vác

+ 6 kép 1/9
779 000 000 Ft779 M Ft 6 844 Ft/m2
11.38 ha

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 113817 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Komlós Rita
Ingatlan Megálló

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

ELADÁSRA KÍNÁLJUK VÁC FREKVENTÁLT RÉSZÉN A VOLT FORTE IPARTELEPET.

Az ingatlan Vác délkeleti részén helyezkedik el egységes szabályozott ipar területi egységben körbe bekerítve.

Együttes nagy tengelyterhelésű tehergépjárművekkel és kamionnal is könnyen megközelíthető, a belső utak ezekkel a járművekkel is jól járhatóak. A telekcsoport felszíne sík, szabálytalan alakú. A telepnek egy bejárata van a Vám utca felől.

A területen valamennyi közműhálózat kiépült, melyek egységesítettek.
Telek területe: 113 817 nm
Épületek összterülete: 11 767 nm

Egyes részei (5000 - 60.000 nm) külön-külön is megvásárolhatóak.

További kérdéseivel keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Komlós Rita +36203315702

Referencia szám: IP411677

Hirdetés feltöltve: 2022. 02. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Ipari ingatlanok ára Vácon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vác m² ár
7 e Ft
347 e Ft 98%
Ennek az ára
Vác átlagár
779 M Ft m Ft
379.8 m Ft -105%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vác

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

100 M Ft
5234 m²
5234 m²
Monor, Csévharaszt
Eladó ipari ingatlan

Monor

780 M Ft
16 ha
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

164.9 M Ft
187 m²
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

149 M Ft
655 m²
Vác, Deákvár-Óváros, Sánc dűlő
Eladó ipari ingatlan

Vác

258 M Ft
10 szoba
554 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

210 M Ft
4050 m²
291 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
6.01 ha
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
3.13 ha
3.13 ha
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

2200 M Ft
17 ha
2 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

2055.11 M Ft
16.53 ha
16.53 ha
Gyömrő
Eladó ipari ingatlan

Gyömrő

370 M Ft
7123 m²
500 m²
Szigetszentmiklós
Eladó ipari ingatlan

Szigetszentmiklós

273.475 M Ft
2.94 ha
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

199.9 M Ft
3 szoba
420 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

143 M Ft
600 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
6.01 ha
6.01 ha
Vecsés
Eladó ipari ingatlan

Vecsés

527 M Ft
1.32 ha
Újhartyán
Eladó ipari ingatlan

Újhartyán

291.664 M Ft
3.65 ha
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
6.01 ha
6.01 ha
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

31 M Ft
2263 m²
Kocsér
Eladó ipari ingatlan

Kocsér

410 M Ft
1500 m²
Inárcs
Eladó ipari ingatlan

Inárcs

380 M Ft
1300 m²
Felsőpakony
Eladó ipari ingatlan

Felsőpakony

695 M Ft
5090 m²
2700 m²
Nagykőrös, Pótharaszti út
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

1580 M Ft
45.8 ha
Szigethalom, Arany János utca
Eladó ipari ingatlan