Seven Pearl

Eladó ipari ingatlan
Cegléd

+ 15 kép 1/18
359 000 000 Ft359 M Ft 299 167 Ft/m2
1200 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 2659 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Törökné Varga Rita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó ipari csarnok Cegléden – Kiváló befektetési lehetőség
Cegléd ipari parkjában, közvetlenül az M4-es autóút mellett kínálunk eladásra egy modern, könnyűszerkezetes ipari csarnokot, amely kiváló lehetőséget nyújt termelési, logisztikai vagy raktározási célokra.
???? Főbb jellemzők:

- 1200 m² alapterület, amely 4 szekcióra bontható a rugalmas kihasználhatóság érdekében
- 7,2 méteres belmagasság, amely 6 méterig biztosít parkoltatási lehetőséget
- Masszív energiaellátás: 3×160 Amper kiépítve
- Hőlégbefúvós fűtésrendszer a hatékony és gazdaságos fűtés érdekében
-Felső szint: modern irodák és szociális helyiségek biztosítják a kényelmet és a munkafolyamatok zökkenőmentes lebonyolítását
-Teherforgalomra alkalmas kialakítás, könnyen megközelíthető nagyobb járművekkel is
- Teljesen körbekerített terület, amely biztonságot nyújt

Az ingatlan 2015-ben épült, így korszerű műszaki megoldásokkal és jó állapotban várja új tulajdonosát. Stratégiai elhelyezkedése és kiváló infrastruktúrája miatt magyar és külföldi befektetők számára is ideális választás.
???? Lokáció:
Az M4-es autópálya közvetlen közelében, gyors összeköttetéssel Budapest és az ország többi ipari központja felé. A kiváló közúti kapcsolatok miatt logisztikai és szállítási szempontból is kiemelkedő elhelyezkedéssel bír.
További információért és megtekintésért lépjen velünk kapcsolatba!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
299 e Ft
774 e Ft 61%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
359 M Ft m Ft
269.1 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

230 M Ft
1.06 ha
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

143 M Ft
600 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

700 M Ft
8750 m²
2000 m²
Felsőpakony
Eladó ipari ingatlan

Felsőpakony

695 M Ft
5090 m²
2700 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

99 M Ft
300 m²
Szigetújfalu, Fő út
Eladó ipari ingatlan

Szigetújfalu

250 M Ft
600 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

175 M Ft
355 m²
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

149 M Ft
655 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
6.01 ha
6.01 ha
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

143 M Ft
600 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

143 M Ft
600 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
3.13 ha
3.13 ha
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

779 M Ft
11.38 ha
11.38 ha
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

125 M Ft
31 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

100 M Ft
2694 m²
0 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

1184.7 M Ft
5000 m²
3350 m²
Cegléd, Északi lakótelep, Mozdony utca
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

220 M Ft
225 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

99 M Ft
632 m²
Újhartyán
Eladó ipari ingatlan

Újhartyán

291.664 M Ft
3.65 ha
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

99 M Ft
632 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

933.4 M Ft
2500 m²
1854 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

700 M Ft
8750 m²
2000 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

99 M Ft
300 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

110 M Ft
1 szoba
35 m²