BAM Living

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XVII. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
1 160 000 000 Ft1160 M Ft 427 729 Ft/m2
2712 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 10798 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 504
Tecnocasa - Tec 17 Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

XVII Kerületben, az M0-ás felhajtónál eladó egy 10 798 m²-es területen, összesen 2 712 m² beépítménnyel egy sokoldalúan hasznosítható, jól megközelíthető telephely.

Kiváló adottságokkal rendelkező külterületi ingatlan, amely kiválóan alkalmas raktározási, ipari, logisztikai vagy kereskedelmi tevékenységre. A telephely elrendezése átgondolt, épületei pedig sokféle funkció kiszolgálására alkalmasak, a telek korlátlanul beépíthető, valamint a kamionok részére nem szükséges a behajtási engedély.

Főépület – 732 m²

A telek központi eleme az 1960 környékén épült, masszív, téglafalazatú és cseréptetős főépület, amely több helyiséget foglal magában:

Iroda

Három tároló/műhely

Szociális helyiség

Szolgálati lakás

Mosdók

A fűtés gázkonvektoros, az épület pedig jó alapot kínál további fejlesztésekhez is.

További felépítmények nagy belmagassággal

A területen három, 4 méternél nagyobb belmagasságú épület található, amelyek ideálisak gépek, járművek, áruk tárolására vagy akár gyártási tevékenységre:

Kis csarnok – 426 m²

Nyitott szín – 171 m²

Nagy csarnok – 1 383 m²

Külső terület és infrastruktúra

Elektromos kapuval ellátott, kényelmes behajtás

A kapu közelében több gépkocsi számára kialakított parkoló

Két tűzvíztározó a biztonságos üzemeltetés érdekében

Irányár: 1.160.000.000 M Ft.

Vevőink számára a közvetítés díjtalan!

(A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.)

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
428 e Ft
407 e Ft -5%
675 e Ft 37%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
1160 M Ft m Ft
280.6 m Ft -313%
259.4 m Ft -347%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
XVII. kerület, Rákoskert, Budapest Rákoskert
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

81.9 M Ft
652 m²
140 m²
XVII. kerület, Rákoshegy, Bélatelepi út
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
1740 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XVII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

299 M Ft
1500 m²
XVII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

75 M Ft
1141 m²
50 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

104 M Ft
3 szoba
57 m²
XVII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

69.5 M Ft
1740 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

500 M Ft
1.1 ha
1500 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület