Astora Art House

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros

+ 12 kép 1/15
500 000 000 Ft500 M Ft 333 333 Ft/m2
1500 m²

Részletes adatok

Telekméret: 11000 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Longa Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Megvételre kínálunk a 17. kerületben egy 1500 nm alapterületű csarnok épületet, az épület egy belső területen helyezkedik 11000 nm alapterületű telken.
Közel az M0-ás lehajtójánál - kamionoknak nem kell behajtási engedély, súlykorlát nincs!
Az épület több felújításon esett át. Víz, villany (ipari áram van).
Új nyílászárók, ipari kapuk, szigetelt új tető, minőségi burkolatok, felújított elektromos hálózat.
Víz, villany - ipari áram van! - 160 méter mély fúrt kút is van.
Mindenhol ipari energia takarékos lámpák, Wifi rendszer, kamera rendszer került kialakításra.
Szigetelt portás konténer, 9 méteres sorompó, 30 autónak aszfaltozott parkoló került kialakításra.
Fűtése gázzal, villannyal és vegyes-tüzeléssel megoldott.
Jelenleg az épület több nagyméretű helységre tagolt, de tetszés szerint ez variálható.
Jelenleg vendéglátás és szórakoztató tevékenység, valamint műhely és raktárak üzemelnek.
A külső terület nagy része aszfaltozott (kb. 5.000 m2).
Korábban kamion parkoló és raktáranként volt hasznosítva. Jelen vételár az eszközök nélküli, kiürített állapotra vonatkozik.
Az összes eszközzel, berendezéssel, gépekkel együttes vételár 765 M Ft.

Amennyiben az ajánlt felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2023. 06. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
333 e Ft
392 e Ft 15%
703 e Ft 53%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
500 M Ft m Ft
259.9 m Ft -92%
260 m Ft -92%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

299 M Ft
1500 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

93.9 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XVII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

69.5 M Ft
1740 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

245 M Ft
2 + 1 szoba
91 m²
XVII. kerület, Rákoshegy, Bélatelepi út
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
1740 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

239 M Ft
6 szoba
220 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.5 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
XVII. kerület, Rákoskert, Budapest Rákoskert
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

81.9 M Ft
652 m²
140 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XVII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

75 M Ft
1141 m²
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

68.99 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVII. kerület, Rákoskert, Budapest Rákoskert
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

81.9 M Ft
652 m²
140 m²
XVII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVII. kerület

20.126 M Ft
38 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás