Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Budapest, X. kerület

+ 14 kép 1/17
1 150 000 000 Ft1150 M Ft 700 365 Ft/m2
1642 m²
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 4327 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Lőrinc Anita
Intor Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Kiváló befektetési lehetőség vagy saját telephely céljára kínálunk eladásra egy 2019-ben épült, modern, minden igényt kielégítő ipari ingatlant Budapest 10. kerületében, a Kozma utcában. Az ingatlan teherforgalom számára korlátozás nélkül megközelíthető!
Alapadatok:
• Telekterület: 4327 m²
• Épület állapota: Újszerű (2019-es építés)
• Szintek száma: 3 szint (Földszint + 2 emelet)
• Összes beépített terület: Közel 850 m²-es főépület + kiegészítő terek.
Részletes felosztás (a műszaki szemle alapján):
1. Földszint: Bemutatóterem, marketing raktár, komissiózó tér, tárgyaló, irodák, sofőr pihenő, szerviz helyiség, valamint teljes szociális blokk (öltözők, zuhanyzó, WC).
2. Csarnokrész: 763 m²-es, 12 méter belmagasságú, profi polcrendszerrel felszerelt raktár.
3. 1. emelet (68 m²): Modern irodák, irattár, teakonyha és vizesblokkok.
4. 2. emelet: Tárgyaló, iroda, és fürdőszoba
Műszaki extrák és jellemzők:
• Energiahatékonyság: Hőszivattyús fűtési rendszer és klímaberendezés biztosítja az optimális hőmérsékletet.
• Logisztika: 2 db rakodórámpa, 9,5 méteres elektromos kapu, személyautóval körbejárható épület.
• Belmagasság: A raktárrész 12 m magas, az irodai/szerviz szintek pedig kényelmes, 3 méter alatti belmagassággal rendelkeznek.
• Biztonság: Mágneskártyás beléptető rendszer, kamerarendszer, riasztó és kamerás kaputelefon. Éjszakai alkonykapcsolós külső világítás.
Elhelyezkedés és parkolás:
• Parkolás: Az udvaron összesen 40 autó számára van kialakított parkolóhely (plusz 20-30 közvetlenül a raktár előtt található).
• Közlekedés: Kiváló lokáció! Közvetlen villamos- és buszjárat a belváros felé (Népszínház utca). A vasútállomás is a közvetlen közelben található.
• Előny: Az utcában egyedüli elhelyezkedésű ingatlan, nem szükséges behajtási engedély a nehézgépjárművek számára!
Ez az ingatlan tökéletes választás logisztikai központnak, szerviznek vagy gyártó tevékenységre is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
700 e Ft
391 e Ft -79%
687 e Ft -2%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
1150 M Ft m Ft
414.4 m Ft -177%
260.3 m Ft -342%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
X. kerület, Gyárdűlő, Fertő utca 14
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

89 M Ft
1 szoba
269 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

1750 M Ft
3080 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

299 M Ft
5339 m²
5339 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
X. kerület, Téglagyárdűlő, Maglódi út 8
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

1300 M Ft
2.97 ha
2.97 ha
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

21.4 M Ft
1 szoba
32 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

195 M Ft
1595 m²
1595 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
X. kerület, Óhegy
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

599 M Ft
1.79 ha
0 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

48.5 M Ft
68 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
119 m²
X. kerület, Felsőrákos, Keresztúri út 140
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület