NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Pannónia utca, 6. emelet

+ 11 kép 1/14
66 200 000 Ft66.2 M Ft 1 838 889 Ft/m2
1 szoba
36 m²
6. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Telekméret: 36 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 375
Gera Márk
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Van egy lakás a XIII. kerületben, a Pannónia utcában, ami nem csak egy tér, hanem egy hangulat. Egy olyan hely, ahol az ember már az első pillanatban érzi, hogy itt jó lenne megállni egy kicsit. Itt nem csak élni lehet, hanem megélni a hétköznapokat.
Hatodik emeleti lakás, liftes házban, nyugati tájolással. Délutánonként a fény finoman beúszik a térbe, és ad egy olyan nyugalmat, amit nehéz megfogalmazni, de könnyű megszeretni. A folyosóról egy zöld belső udvarra látsz rá, ahol az erkélyek között valahogy minden lassabbnak tűnik. Van egy saját ritmusa a háznak, egy csendes, mégis élő energiája.
Ez a lakás fiatal pároknak készült. Olyanoknak, akik most kezdik el közösen írni a saját történetüket. Első közös reggelek, első közös vacsorák, egy-egy este, amikor csak leültök beszélgetni, és észre sem veszitek, hogy eltelt az idő. Ez lehet az első szerelmi fészek, ahol minden apró részlethez emlékek kapcsolódnak majd.
A fenntartása kiszámítható és könnyen kezelhető.
A ház a közeljövőben megújul. A belső udvari homlokzat és a lépcsőház is felújításra kerül, ami nem csak esztétikai kérdés, hanem egyértelmű jel arra, hogy a környezet folyamatosan fejlődik, értéket épít.
A környék az igazi Újlipótváros. Van benne egy kis nyüzsgés, egy kis forgalom, de közben tele van élettel. Kávézók, éttermek, fodrászatok sorakoznak a közelben, minden adott ahhoz, hogy ne csak lakj itt, hanem élj is. A házzal szembeni sarkon gyógyszertár, pár percre non stop bolt, minden kéznél van.
A Duna part és a Margit sziget néhány sarokra van, ha sétálnátok egyet vagy csak kiszakadnátok a napból. A Westend és a Lehel téri piac sincs messze, így a mindennapi élet is könnyedén megoldható. A közlekedés kiváló, bárhová gyorsan eljutsz.
Ez a lakás nem akar rád beszélni semmit. Csak hagyja, hogy elképzeld benne magatokat. Hogy milyen lenne itt élni, együtt. Hogy milyen lenne ide hazajönni.
Mert amikor egy helynek jó energiája van, azt nem kell magyarázni. Azt egyszerűen érzed. És amikor érzed, akkor tudod, hogy ez lehet a tiétek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1839 e Ft
1951 e Ft 6%
1844 e Ft 0%
1693 e Ft -9%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
66.2 M Ft m Ft
70.5 m Ft 6%
65.3 m Ft -1%
59.1 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Pannónia utca, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás