Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Budapest, X. kerület

+ 14 kép 1/17
1 750 000 000 Ft1750 M Ft 568 182 Ft/m2
3080 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Puch Evelin
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó a Jászberényi úton levő irodaház, felszíni parkolókkal
Esztétikailag és műszakilag felújított 7 emeletes, duplaliftes
épületet,  szintenként 460 nm-t,  összesen 3080 nm-es  irodaházat kínálok megvételre, felszíni parkolókkal.
Minden szinten irodahelyiségek találhatóak- több vizesblokkal és teakonyhákkal, a földszinten recepcióval.

Irodaháznak, rendelőnek, cégközpontnak, kereskedelmi központnak, üzleti tevékenységekre, vagy akár befektetésnek is remek választás.
További információkért, szintenkénti alaprajzokért és épületbejárással, megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
568 e Ft
391 e Ft -45%
687 e Ft 17%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
1750 M Ft m Ft
414.4 m Ft -322%
260.3 m Ft -572%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

195 M Ft
1595 m²
1595 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1680 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

1339.07 M Ft
4987 m²
7210 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
X. kerület, Óhegy
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

599 M Ft
1.79 ha
0 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

1500 M Ft
1465 m²
1156 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

299 M Ft
5339 m²
5339 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

48.5 M Ft
68 m²
X. kerület, Téglagyárdűlő, Maglódi út 8
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

1300 M Ft
2.97 ha
2.97 ha
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

474.9 M Ft
1134 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
X. kerület, Ligettelek, Füzér utca