BAM Living

Eladó ipari ingatlan
Budapest, VII. kerület

+ 13 kép 1/16
350 000 000 Ft350 M Ft 997 151 Ft/m2
351 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Grélinger Réka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

ELADÓ vagy KIADÓ EGY TÖBB TEREMMEL, HELYISÉGGEL RENDELKEZŐ, jelenleg KULTÚRÁLIS INTÉZMÉNYNEK BERENDEZETT INGATLAN, A KELETI PÁLYAUDVAR KÖZELSÉGE MIATT, KIVÁLÓ A LOKÁCIÓ. Komplett mozitermekkel és előadó termekkel rendelkező 2 szintes intézmény. Több célra hasznosítható, irodáknak, cégek részére is ajánlom. Megtekintésért kérem, keressen!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
997 e Ft
602 e Ft -66%
675 e Ft -48%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
350 M Ft m Ft
135.9 m Ft -158%
259.4 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay utca
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
173 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VII. kerület

37.5 M Ft
100 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VII. kerület

400 M Ft
575 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
VII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VII. kerület

45 M Ft
131 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
VII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VII. kerület

55 M Ft
91 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²