River Life

Eladó ipari ingatlan
Budapest, IX. kerület

+ 17 kép 1/20
950 000 000 Ft950 M Ft 288 141 Ft/m2
3297 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 6748 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 442
Heinrich Krisztina
Budapest XIII. kerület Pannónia utca 25 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

9. KERÜLET IPARI TERÜLET ELADÓ, KITŰNŐ ELHELYEZKEDÉSE MIATT ALKALMAS CÉGKÖZPONTNAK, TELEPHELYNEK, RAKTÁROZÁSRA, LOGISZTIKÁRA IS ALKALMAS LEHET, HIVATALOS BEÉPÍTÉSI HATÁRÉRTÉK NINCS MEGHATÁROZVA A TELEK 48%-T TEKINTVE, TOVÁBB BŐVÍTHETŐ IGÉNY SZERINT!
A terület Ferencvárosban található, közel a Dunához, forgalmas jól megközelíthető úton. A területre nincs hatályos kerületi építési szabályzat, a Fővárosi szabályozás (FRSZ) szerint az ingatlan 52%-a nem beépíthető kötöttpályás közlekedési terület, 48%-a pedig Vi-1 övezetű intézményterület. Beépítési határérték nincs meghatározva!
A területen szabadon álló beépítéssel kb. az 1970-es években egy kétszintes irodaépület, egy kis alapterületű porta, egy fedett-nyitott szín, illetve 3 db üzem-raktár épült.
Az épület kialakítását, műszaki paramétereit az alábbiakban részletesen ismertetjük.
A telek területe 6748 nm, jelen állapot szerint az épületek össz. mérete nettó terület 3297 nm, ebből bérbeadható 2644 nm.
Részletezve a következő épületekből áll:
- Iroda-Raktár 612 nm, - raktár 774,
- raktár-iroda 692 nm,
- üzemcsarnok 992 nm,
- porta-trafóház 18 nm,
- fedett nyitott szín 210 nm.
Jelenleg az egyik irodaegység munkásszállóként funkcionál, amely 30-35 embert tud befogadni. Még egy nagy méretű pince is található az egyik raktár alatti részen, amely további lehetőségeket rajt magába, ez jelenleg kihasználatlan.
A tulajdonos használja a teljes területet, de opcionálisan, ha valaki befektetésnek vásárolná meg, akár több bérlőnek is lehetne hasznosítani, sőt az is opció lehet, hogy a jelenlegi tulajdonos visszabérelné a terület egy részét.
A telekre kamionnal és teherautókkal is könnyen be lehet állni. Megközelíthetőség szempontjából is remek helyen van, 10 perc autóútra van az M5-ös bevető szakaszától, illetve amennyiben a budai oldalt kell megközelíteni, 5 perc távolságra van a Rákóczi híd is. Továbbá tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető villamosok és buszok a közelben. Illetve pár percre a Boráros téri, innen 4-es és 6-os villamossal, mertóval és HÉV-vel is van lehetőség közlekedni.
Nagyon sok lehetőség rejlik ebben a területben, ha kérdése van várom megtisztelő hívását!
A vételár + ÁFÁVAL értendő!
M260795

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
288 e Ft
545 e Ft 47%
703 e Ft 59%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
950 M Ft m Ft
234.8 m Ft -305%
260 m Ft -265%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

130 M Ft
155 m²
IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

0.02 M Ft
14 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

1139.3 M Ft
6748 m²
3061 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

502.884 M Ft
224 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
IX. kerület, Ferencváros, Telepy
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

44.9 M Ft
8 szoba
238 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

320 M Ft
2000 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.99 M Ft
3 szoba
75 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

10.9 M Ft
22 m²