River Life

Eladó ipari ingatlan
Budapest, IX. kerület

1/2
450 000 000 Ft450 M Ft 416 281 Ft/m2
1081 m²

Részletes adatok

Telekméret: 3000 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Hegyes Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Budapest dinamikusan fejlődő ipari övezetében kínálunk megvételre egy sokoldalúan hasznosítható, kiváló adottságokkal rendelkező céges telephelyet, 450 millió Ft + ÁFA irányáron.

Lokáció és megközelíthetőség
Az ingatlan a H6-os HÉV és a vasút közvetlen környezetében helyezkedik el, amely mind közösségi közlekedéssel, mind gépjárművel gyors és hatékony elérhetőséget biztosít. A környék logisztikai és ipari szempontból kiemelten előnyös.

Telekadatok
Telekterület: 3000 m²
A terület jelentős része burkolt, parkolás a telephelyen megoldott.

Üzemi csarnok
Alapterület: 1081,47 m²
Építés éve: 2012
Beton sávalap, acél vázszerkezet, acélfödém, fémlemez fedés.
Jelenlegi funkció: gyártóüzem
Fűtés: légbefúvásos sugárzók
Kialakított irodarész, vizesblokk, teakonyha

Hasznosítási lehetőségek
Az ingatlan ideális választás:

– ipari, gyártási vagy logisztikai tevékenységre
– raktározási és disztribúciós célokra
– befektetési célú bérbeadásra

A telephely kialakítása, infrastruktúrája és elhelyezkedése stabil, hosszú távú üzleti potenciált biztosít.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

További információért és megtekintés egyeztetéséhez állok rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 02. Utoljára módosítva: 2026. 04. 15.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
416 e Ft
545 e Ft 24%
703 e Ft 41%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
450 M Ft m Ft
234.8 m Ft -92%
260 m Ft -73%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

10.9 M Ft
22 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

12.3 M Ft
81 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

10.9 M Ft
22 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

13.49 M Ft
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
IX. kerület, Ferencváros, 9. kerület Soroksári út
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

480 M Ft
1000 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

9.2 M Ft
52 m²
IX. kerület, Ferencváros, Telepy
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

44.9 M Ft
8 szoba
238 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba