BAM Living

Eladó ipari ingatlan
Budapest, IX. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
1 040 400 000 Ft1040.4 M Ft 1 300 500 Ft/m2
800 m²
földszint
építés éve:1910

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 718
Békési Katalin
Mavalux Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Bejáratott vendégkörrel rendelkező étterem eladó

A IX. Ráday utcában, közel a Kálvin térhez eladó egy étterem teljes berendezéssel és felszereléssel együtt. 800 nm-es, 130 vendég befogadására alkalmas komoly melegkonyhával rendelkezik.

3 szintes:
- A pince sörözőnek, különteremnek kialakítva.
- A földszinti rész a vendégtér.
- Az emeleten a 150 nm-es kb. 300 adagos, teljesen berendezett konyha található. Fekete-fehér mosogatók, hús és zöldség előkészítők, raktárak, stb. Berendezés: 2 db gáztűzhely, zsámoly, gázos rostlap, állványos fritőz olajsütő, hűtött márványlapos hentes pult, salátás hűtő, melegen tartó készételek részére, tálalópult melegen tartóval, szalamander, mérlegek, kb. 15 db különböző méretű hűtők, stb.

Vendég befogadási kapacitás: földszint 130 fő befogadására alkalmas, illetve lehetőség van az étterem előtti terasz bérlésére is, mely további 50-60 főt tud fogadni. A pince 2 teremmel rendelkezik és 90-100 főt tud fogadni.
Összesen: 290-300 férőhely van.

Az étterem céggel együtt átadó (működési engedély, pénztárgép, POS terminálok stb. megvannak). Hosszú távú gázszerződés van, olcsó tarifával.

ÁR: 2.890.000 € Áfa mentes
Refszám: 1071

Hívjon bizalommal a megadott számon!
Ha épp nem tudom felvenni a telefont, rövidesen visszahívom.
Kereső ügyfeleink részére a szolgáltatásunk díjtalan
Érdeklődés esetén adatait a weboldalunkon lévő adatkezelési szabályzatunk szerint kezeljük.

Beszámítható ingatlanokat keresünk ügyfeleink részére. Ingatlancsere lehetőség, beszámítás, értékegyeztetéssel. Irodánk ingatlanok adás-vételével és cseréjével is foglalkozik.

Irodánk ügyfeleinknek kedvező, alacsony sikerdíjjal párosított szakértelemmel áll rendelkezésére.
Ügyvédi háttérrel, ingyenes hitel tanácsadással, teljeskörű ügyintézéssel segítjük Önt.

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1301 e Ft
545 e Ft -139%
703 e Ft -85%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
1040.4 M Ft m Ft
234.8 m Ft -343%
260 m Ft -300%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

95.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
3 + 1 szoba
102 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

502.884 M Ft
224 m²
IX. kerület, Ferencváros, 9. kerület Soroksári út
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

480 M Ft
1000 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

9.2 M Ft
52 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

515 M Ft
190 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

10.9 M Ft
22 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

12.3 M Ft
81 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

81.99 M Ft
3 szoba
83 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
50 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

58.9 M Ft
1 szoba
30 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.2 M Ft
2 szoba
50 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

10.9 M Ft
22 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

96 M Ft
4 szoba
112 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

84.9 M Ft
1 szoba
57 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

620 M Ft
4219 m²
4372 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület