NapForrás 20 - Buda

Eladó ipari ingatlan
Budapest, IX. kerület

+ 3 kép 1/6
322 000 000 Ft322 M Ft 161 000 Ft/m2
2000 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2000 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 884
Kiss Márk
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó telephely!

2000 m2-es, ebből 1600 m2 le van betonozva, a telek 3 méteres fém kerítéssel körbe van kerítve. Opcionálisan lehetőség van +1000 m2 vásárlására másik tulajdonostól + a telken minden közmű megtalálható.

Jelenleg méhtelep működik rajta, minden ehhez szükséges engedéllyel.

-övezeti besorolás ( I-9-1 )
-szabadon álló
-beépítés: lehetséges 40%
-Intézményterület
-épület 18 méteres magasságig

-Tehermentes

Az ár 322 M+áfa

Felmerülő kérdésekkel kapcsolatban keressen bizalommal, akár hétvégén is!
K.M. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 284686

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
161 e Ft
564 e Ft 71%
687 e Ft 77%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
322 M Ft m Ft
256.5 m Ft -26%
260.3 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

190 M Ft
3 szoba
101 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

220 M Ft
2186 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

13.49 M Ft
71 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

9.2 M Ft
52 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

34.99 M Ft
125 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

515 M Ft
190 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület

130 M Ft
2 szoba
155 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

77.9 M Ft
2 + 2 szoba
84 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

58 M Ft
2 szoba
44 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
IX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IX. kerület