Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, XV. kerület

+ 5 kép 1/8
170 000 000 Ft170 M Ft 1 205 674 Ft/m2
5 szoba
141 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 720 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 310
Balogh Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

KIVÉTELES ADOTTSÁGÚ IKERHÁZ REFERENCIÁVAL RENDELKEZŐ BERUHÁZÓTÓL A KIÍRT ÁRON KULCSRAKÉSZEN, 2026 NYARÁIG ÁTADVA!

XV. kerület hangulatos kertvárosában, tömegközlekedési eszközök, közintézmények és számos szolgáltatás gyűrűjében kínálok eladásra, egy kitűnő adottságú, 350 m2 -es telken elhelyezkedő, 2025-ös építésű, két szintes, dupla komfortos, magas műszaki tartalommal rendelkező ikerházat.

Pillanatnyilag a ház mindkét lakása elérhető, amik az utcáról, egymástól elszeparáltan megközelíthetőek.

Az 1 lakás 130 m2 alapterülettel, a földszinten garázzsal,wc-vel ,amerikai konyhás-nappalival, az emeleten pedig 4 hálószobával + fürdőszobával került kialakításra.
Irányára: 130 Millió Ft

A 2 lakás felszíni kocsibeállóval, 141 m2 alapterülettel, földszinten garázzsal,wc-vel ,amerikai konyhás-nappalival, az emeleten pedig 4 hálószobával + fürdőszobával kerül kialakításra.
Irányára: 170 Millió Ft

A jelenlegi készültségi állapot lehető teszi, hogy a belső tartalom a vevő igényeihez legyen igazítva.
A tulajdonos a hideg és meleg burkolatokat 10 ezer, a szanitereket 400 ezer, a beltéri ajtókat 100 ezer forintos összeghatárig biztosítja, magasabb vevői igény a különbözet megfizetése után lehetséges.

Az ingatlan megtekinthető a hét bármely napján!
Várom a hívását, akár hétvégén is!

B.Cs. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 389938

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1206 e Ft
577 e Ft -109%
1168 e Ft -3%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
170 M Ft m Ft
107 m Ft -59%
203.9 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

70 M Ft
1 + 1 szoba
52 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

95 M Ft
3 szoba
83 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

157.5 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
70 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
82 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

95 M Ft
4 szoba
135 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
82 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
82 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
82 m²
XV. kerület