River Life

Eladó családi ház
Szarvas, Gárdonyi Géza utca

+ 17 kép 1/20
65 900 000 Ft65.9 M Ft 633 654 Ft/m2
3 szoba
104 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 460 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 384
Molnár Piroska
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Otthonra lelhetsz Szarvason az Alföld csodás városában!
Egy varázslatos hangulatú, 460 m-es összközműves telken, a Körös holtága közelében kínálunk eladásra, 104 nm-es mediterrán stílusú családi házat, melyet folyamatosan karban tartanak. Az otthon minden részletében a minőség és a gondoskodás tükröződik.
A tágas nappalit (kb.40 nm) spanyol csempe és természetes homokkő burkolja, a mennyezetet fa burkolatok díszítik, melyek melegséget és karaktert adnak a térnek. Ideális helyszín meghitt családi ebédekhez és baráti összejövetelekhez, ahol jókat lehet enni, nevetni, együtt lenni. Itt a belmagasság 4,40 cm, így állógaléria növeli az életteret, ahol kellemes könyvtárszoba, dolgozórész, iroda lett kialakítva, a home-office-ban dolgozók örömére.
A nappaliból nyílik két teljesen külön nyíló hálószoba 16 és 14,5 nm-esek, ahol beépített gardrób szekrények segítik a rendezettséget, mely a vételár részét képezik. A nappali mellett közvetlenül található egy kb.14 nm-es, külön bejárattal és saját ablakkal rendelkező tárolóhelyiség, amely minimális ráfordítással könnyedén harmadik szobává alakítható, igény esetén.
Kissé elszeparáltan külön nyílik a konyha, beépített fenyőbútorokkal gépekkel felszerelt, melyek szintén a vételár részei, nagy udvarra néző ablakkal, itt a főzés nemcsak szükséglet, hanem öröm is. A konyhából nyílik a kincset érő kamra igazi áldás minden gondos háziasszony számára, polcokkal, mindent elnyelnek a lekvároktól a befőttekig...
Fürdője sarokkádas, WC-vel, bidével, szellőztethető.
A komfortos melegről és meleg víz szolgáltatásról gáz kombikazán gondoskodik, alternatívaként rendelkezésre áll vegyes tüzelésű cserépkályha, valamint egy nagy teljesítményű, inverteres hűtő-fűtő klíma is.
A ház zsindely héjazatú teteje 2020 nyarán újult meg, tetőablakokkal, nyílászárókkal együtt, nagyon jó állapotú, akár egy tisztasági festéssel beköltözhető, 60-90 napon belül.
A bejárat előtt fedett terasz hív pihenésre, az udvar nagy részét térkő borítja, és egy mesésen kialakított, csodás virágos gondozott kert, kis tó halakkal, tavirózsákkal és hangulatos híd, igazi kis édenkert. Én teljesen beleszerettem, ezt látni kell!
Az ingatlanhoz tartozik egy 98 m-es melléképület, amelyben egy 50 m-es dupla garázs (Hörmann szekcionált kapukkal) és egy nagy műhely található. Teljes közművesítés, 3 fázis, fűtés, kézmosó és WC is rendelkezésre áll így tökéletes lehet vállalkozásnak, de akár lakótérré vagy apartmanná is alakítható két generáció is kényelmesen élhet.
Elektromos kovácsoltvas kapu védi az udvart, ahol több autó is kényelmesen parkolhat.
Buszmegálló mindössze 50-70 méterre, míg a város szíve boltokkal, iskolákkal, óvodákkal, gyógyszertárakkal, és bevásárlóközpontokkal 15-20 perc sétával (kb. 1 km) elérhető.
Szarvas ahol a természet és kultúra találkozik, 160 km-re Budapesttől, szinte végig autópályán megközelíthető.
A Körös holtága mentén fekvő város a nyugalom és élmény tökéletes egyensúlya, egész évben rengeteg látnivalóval, programokkal(Szarvasi Arborétum, sétahajózás, kenutúrák, vízi sportok, gyógyfürdők, Vízi Színház, múzeumok, hagyományőrző rendezvények, horgászat, kiépített kerékpárutak stb...)

Ebben a házban minden a helyén van, és minden a lakók kényelmét szolgálja.

Eladási irányár: 65,9 M Ft.
Érd.: +36 70 384 5302

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Szarvason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szarvas m² ár
634 e Ft
231 e Ft -174%
Ennek az ára
Szarvas átlagár
65.9 M Ft m Ft
42.7 m Ft -54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szarvas, Gárdonyi Géza utca

Eladó családi házak a környékről

Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

25 M Ft
3 szoba
115 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

57.5 M Ft
2 szoba
76 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

45 M Ft
4 szoba
103 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

39.99 M Ft
4 szoba
115 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

21.99 M Ft
92 m²
92 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

100 M Ft
4 szoba
150 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

18 M Ft
2 szoba
51 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

59.7 M Ft
2 + 2 szoba
110 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

34.5 M Ft
4 szoba
172 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

21.5 M Ft
5 szoba
186 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

59.5 M Ft
4 szoba
125 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba