City Pearl

Eladó családi ház
Szarvas

+ 17 kép 1/20
100 000 000 Ft100 M Ft 666 667 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:1926

Részletes adatok

Telekméret: 1395 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998516
Turúné Mányi Katalin
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Különleges lehetőség Szarvas belvárosában – eladó barokk stílusban felújított kúria a gyógyfürdő szomszédságában!

Szarvas közkedvelt részén, a gyógyfürdő közvetlen szomszédságában kínálom megvételre ezt a 150 m²-es, 1926-ban épült, tégla falazatú kúriát, amely 2014-től teljeskörű felújításon esett át, a barokk hangulat megtartásával és modern megoldásokkal ötvözve.

Az ingatlanban amerikai konyhás étkező + 3 szoba + fürdőszoba került kialakításra, minden helyiség elegáns, harmonikus stílusban lett berendezve. A felújítás során sor került tetőcserére, aljzatszigetelésre, vezetékek, burkolatok és nyílászárók cseréjére – utóbbiak az eredeti stílus jegyében készültek.

A 1395 m²-es telken található egy tágas, 40 m²-es nyitott terasz, a ház pedig két bejárattal is rendelkezik, ami többféle hasznosítást is lehetővé tesz.

A kúria teljes közművel ellátott, fűtése gázkonvektoros, a kellemes hőérzetről nyáron klíma gondoskodik.

A környék kifejezetten vonzó, néhány perc sétára található bevásárlóközpont, cukrászda, pizzéria, játszótér, minden adott a kényelmes mindennapokhoz.

Ingatlan beszámítás is szóba jöhet!

A Kúria Szarvas város kiemelt, elegáns építménye, melyben korábban vállalkozás is működött.
Teljes összközműves, klímával felszerelt, plusz gázkonvektoros fűtéssel.
A kúria igazán különleges és valóban előkelő megjelenést mutat.
Ne hagyja ki ezt az egyedi hangulatú, gondosan megőrzött és igényesen felújított otthont – hívjon bizalommal a részletekért!

100000000 Ft
Teljes körű, hitel- és biztosítási ügyintézéssel, kedvezményes ügyvédi munkadíjjal
állunk szíves rendelkezésükre. További információért, illetve időpont egyeztetéssel
kapcsolatban keressen bizalommal, a telefont hétvégén is felveszem. Több
ingatlanunk esetében ingatlanbeszámítás is lehetséges, a részletekről érdeklődjön!
Vevőink számára a közvetítés díjtalan. TURÚNÉ KATI az Ön Értékesítője! +36 30 257 9284

Referencia szám: HZ034820

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

4 szobás családi házak ára Szarvason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szarvas m² ár
667 e Ft
543 e Ft -23%
Ennek az ára
Szarvas átlagár
100 M Ft m Ft
65.9 m Ft -52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szarvas

Eladó családi házak a környékről

Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

18.5 M Ft
4 + 1 szoba
161 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

26 M Ft
3 szoba
101 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

39.99 M Ft
4 szoba
115 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Szarvas, Dr. Melich János
Eladó családi ház

Szarvas

17.99 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

21.5 M Ft
5 szoba
186 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

21.99 M Ft
92 m²
92 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szarvas, Szent László utca 71
Eladó családi ház

Szarvas

7.79 M Ft
1 + 1 szoba
131 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

59.7 M Ft
2 + 2 szoba
110 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

18 M Ft
2 szoba
51 m²
Szarvas, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Szarvas

65.9 M Ft
3 szoba
104 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

25 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

28 M Ft
2 szoba
83 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Békéscsaba