River Life

Eladó családi ház
Pusztaszabolcs

+ 12 kép 1/15
93 900 000 Ft93.9 M Ft 885 849 Ft/m2
3 + 1 szoba
106 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 460 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 487
Darnai Henrietta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fejér megye, Pusztaszabolcs 106 nm-es családi ház 460 nm-es saját kerttel eladó. A most épülő, tégla falazatú, szigetelt ingatlan a település központjához közel, mégis csendes környezetben található. A kulcsrakész állapot várható átadása 2026. nyár vége. Az ingatlan hasznos alapterülete 100 nm. Az modern házban nappali, 3 szoba, konyha, kamra, 1 kádas és 1 zuhanyzós fürdőszoba, 1 külön WC található, valamint tartozik hozzá 11,7 nm-es terasz és murvázott kocsibeálló. Az épület B30-as téglából, 15 cm-es homlokzati, 25 cm-es födém szigeteléssel épül. Az összes nyílászáró 3 rétegű műanyag, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt. Fűtése elektromos padlófűtéssel, elektromos panelekkel és 2 db hűtő fűtő klímával biztosított. Napelemrendszerrel felszerelt. A házban még a beltéri ajtók, minden belső falszín, burkolat színe és mintája választható. A vételár tartalmazza a kulcsrakész állapotot, kerítéssel, murvával, térkövezéssel és tereprendezéssel. A közelben iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek, orvosi rendelő, polgármesteri hivatal, posta, vasútállomás. Jól átgondolt, élhető terekkel megálmodott, a legújabb rendszerek felhasználásával készülő ingatlan megvásárlásával egyszerre teremthet egy igényes, stílusos és barátságos otthont. Teljes körű ügyintézésben segítjük ügyfeleinket díjtalanul: Falusi CSOK, CSOK igénylése, kedvezményes hitel mobil bankári szolgáltatással, adásvétel teljes lebonyolításával. Bővebb információkért, kérem keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Pusztaszabolcson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pusztaszabolcs m² ár
886 e Ft
837 e Ft -6%
Ennek az ára
Pusztaszabolcs átlagár
93.9 M Ft m Ft
84.7 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pusztaszabolcs

Eladó családi házak a környékről

Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

82.9 M Ft
3 szoba
113 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

84.9 M Ft
4 szoba
106 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

74.9 M Ft
11 szoba
312 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

87 M Ft
1 + 3 szoba
123 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

85 M Ft
2 szoba
0 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

86.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

66 M Ft
3 szoba
98 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

93 M Ft
4 szoba
100 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca