Avico Greentop

Eladó családi ház
Pusztaszabolcs

+ 6 kép 1/9
82 900 000 Ft82.9 M Ft 733 628 Ft/m2
3 szoba
113 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 365 m2
Fűtés: Geotermikus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 259
Csizmazia Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pusztaszabolcs csendes, rendezett utcájában kínálom eladásra ezt az új építésű, A+ energetikájú családi házat, amely 113,5 m?-es lakóterével és egyszintes kialakításával kényelmes otthont nyújt. A ház egy 720 m?-es, körbejárható telken helyezkedik el, ahol fedett terasz, garázs és több gépkocsi számára kocsibeálló is kialakításra kerül.

Az épület kiváló műszaki tartalommal készül. A Bosch hőszivattyú a padlófűtéssel kombinált radiátoros hőleadással együtt energiatakarékos működést biztosít, a meleg vízről Ariston villanybojler gondoskodik. A modern tégla falazat és a korszerű hőszigetelés hozzájárul a kedvező rezsiköltséghez. A ház fehér homlokzattal és szürke cserépfedéssel épül, időtálló megjelenést biztosítva.

Az ingatlan várhatóan 2026 nyár elejére készül el. A kivitelezés jelenlegi állapota lehetőséget biztosít arra, hogy a leendő tulajdonos saját igényei szerint válasszon burkolatot és belső elemeket. A standard burkolati és ajtókereteket a vételár tartalmazza, egyedi választás esetén átlátható felár alkalmazandó.

Az alaprajz praktikus és élhető. Tágas amerikai konyhás nappali, három külön nyíló szoba, fürdőszoba, külön WC, két előszoba és fedett teraszok alkotják. A garázs közvetlenül a ház része, ami a mindennapokat jelentősen megkönnyíti.

Pusztaszabolcs jó választás azoknak, akik nyugalmas környezetet keresnek, de szeretnének gyorsan eljutni a fővárosba vagy a környező nagyobb településekre. A település folyamatosan fejlődik, az új építésű ingatlanok iránti kereslet erős, így az ingatlan hosszú távon is értékálló választás.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Pusztaszabolcson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pusztaszabolcs m² ár
734 e Ft
734 e Ft 0%
Ennek az ára
Pusztaszabolcs átlagár
82.9 M Ft m Ft
76.6 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pusztaszabolcs

Eladó családi házak a környékről

Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

86.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

32 M Ft
2 szoba
63 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

74.9 M Ft
11 szoba
312 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

79.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

85 M Ft
2 szoba
0 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

66 M Ft
3 szoba
98 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

64.9 M Ft
3 szoba
89 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba