Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Pákozd

+ 15 kép 1/18
149 900 000 Ft149.9 M Ft 886 982 Ft/m2
4 szoba
169 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 581 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Fenyvesi Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pákozd frekventált utcájában, ÚJ MODERN ÉPÍTÉSŰ nettó 169,84 m2-es ,fölszintes nagy nappali-étkező-konyhás - nagy TERASZ, 4 szobás, 2 fürdőszobás, vendég wc-s, 2 állásos garázzsal épülő HÁZ ELADÓ!

Az előírásoknak megfelelően 5m-es előkerttel és 6 m-es hátsóoldali távolsággal épülő MODERN EGYSZINTES HÁZ, tágas nappali-étkezővel, melyhez kapcsolódik a konyha , illetve a pergolás TERASZ, valamint a konyha teréből nyíló kamra is.
Az étkező-nappali teréből érhető el a szülői háló, melyhez egy fürdőszoba kapcsolódik és a közlekedő is elérhető.
A közlekedőből a három hálószoba és a fürdő közelíthető meg.

Megfelelő feltételek esetén a szaniter és a burkolatok VÁLASZTHATÓK!

Az idén még igénybe vehető CSALÁDTÁMOGATÁSOK:
- FIX 3%-os hitel 50 millióig
- CSOK+
- 3%-os CSOK HITEL
- 5%-os Áfa visszatérítés
-ILLETÉKMENTESSÉG

Műszaki:
- vasbeton sávalapra épül
- tartófalak POROTHERM falazóblokkal épülnek
- válaszfalak 10 cm-es válaszfallapokból készül
- födém: monolit vb födémmel készül
- tetőszerkezet: kontytető 10x15 cm-es szalufa,15x15 cm-es szelemen, 5x 15 cm-es fogópár keresztmetszetekkel fedélszékterv szerint készül, antracit cserép héjalással.
- nyílászárók műanyagszerkezetűek, ALBALUX típusúak ANTRACIT színben, alumínium, automata redőnyökkel szúnyoghálóval ellátva.
- fűtés-hűtés HŐSZIVATTYÚVAL padlófűtéssel és mennyezeti hűtés-fűtéssel megoldott, mely ráadásul helyiségenként távirányítással külön-külön szabályozható!
- Kandalónak külön kémény biztosított!

Automata garázskapun keresztül jutunk a 2 állásos garázsba, melyben külön helyet kapott a GÉPÉSZETI rész is.

A kivitelező régi partnerünk, számos referenciáját tudjuk megmutatni!

A HÁZ újépítésű családiházas környezetben épül, megfelelő zöld felülettel.

A közelben buszmegálló, az M7-es autópálya 5 perc, Székesfehérvár szintén 5 per távolságban elérhetők.

Irodaiazonosító:U0045241

újépítés, hőszivattyú, zöld, kert, vidék, megújuló energia

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Pákozdon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pákozd m² ár
887 e Ft
751 e Ft -18%
Ennek az ára
Pákozd átlagár
149.9 M Ft m Ft
104 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pákozd

Eladó családi házak a környékről

Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

67.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

149.9 M Ft
4 szoba
169 m²
Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

58 M Ft
4 szoba
90 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Pákozd, Som út
Eladó családi ház

Pákozd

109.9 M Ft
5 szoba
101 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

159.9 M Ft
4 szoba
169 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

198.9 M Ft
1 + 3 szoba
236 m²
Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

37 M Ft
2 szoba
60 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

155 M Ft
6 szoba
185 m²
Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

35.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

195 M Ft
1 + 4 szoba
230 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Pákozd, Ibolya utca
Eladó családi ház

Pákozd

99.77 M Ft
4 szoba
106 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

67.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

298 M Ft
7 szoba
310 m²
Pákozd
Eladó családi ház

Pákozd

97.9 M Ft
2 + 2 szoba
180 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Galgahévíz
Eladó családi ház

Galgahévíz

43 M Ft
3 szoba
115 m²
Kaposgyarmat