BAM Living

Eladó családi ház
Lajosmizse

76 150 000 Ft76.15 M Ft 885 465 Ft/m2
4 szoba
86 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 578 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 954
Hizsnyik Béla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PIZZASÜTÉS SAJÁT OTTHONÁBAN? IGEN!
Eladó családi ház Lajosmizse belterületén ahol a cserépkályha nemcsak fűt, hanem süt is!

Képzelje el, ahogy egy hűvös estén ropog a tűz a ház szívében álló, hangulatos cserépkályhában, miközben friss házi kenyér vagy igazi kemencés pizza sül a beépített sütőben. Ez nem álom ebben az otthonban mindez valóság!

A 578 m²-es saroktelken két külön ház található, önálló házszámokkal, így akár többgenerációs együttélésre vagy vállalkozásra is kiváló lehetőség.

Főépület (86 m²) napfényes, praktikus elrendezés

Délidélnyugati tájolás, világos terek

Tágas nappalikonyha, ahonnan nyílik

2,5 lakószoba

felújított fürdőszoba

kamra

Központi szerepben a cserépkályha sütővel, amely nemcsak gazdaságos fűtést, hanem különleges gasztroélményt is nyújt

Alternatív fűtés: gázkazán a pincében

5×5 m-es pince

Meleg víz: 60 literes villanybojler

Térkövezett udvar, különálló garázs (14 m²)
A bútorzat megegyezés tárgyát képezi

Második épület (kb. 75 m²)

Vályogtéglából épült, száraz, jó állapotú falazat

Felújítandó, de víz- és csatornabekötéssel rendelkezik

3 fázisú áram kiváló műhelynek, vállalkozásnak

Tető kb. 15 éve cserélve

Ez az ingatlan több mint egy ház:
egy hely, ahol az otthon melege, a hagyományos sütés-főzés élménye és a sokoldalú lehetőségek találkoznak.

Ne maradjon le róla jöjjön el, és tapasztalja meg személyesen a cserépkályha varázsát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

4 szobás családi házak ára Lajosmizsén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lajosmizse m² ár
885 e Ft
679 e Ft -30%
Ennek az ára
Lajosmizse átlagár
76.15 M Ft m Ft
106.8 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Lajosmizse

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

280 M Ft
5 szoba
0 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

209 M Ft
5 szoba
425 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
3 szoba
184 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
3 szoba
184 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

209 M Ft
5 szoba
425 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

200 M Ft
6 szoba
312 m²
Lajosmizse, Könyves Kálmán utca
Eladó családi ház

Lajosmizse

129 M Ft
5 szoba
225 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
3 szoba
184 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

129 M Ft
5 szoba
225 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Lajosmizse, Alsólajos tanya
Eladó családi ház

Lajosmizse

34.9 M Ft
3 szoba
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138