NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Lajosmizse

+ 17 kép 1/20
500 000 000 Ft500 M Ft 1 250 000 Ft/m2
4 szoba
400 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 82071 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770718
Romfa Anikó
Romfa Anikó e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Megvalósult álom luxus kivitelben 8 hektáros erdős területen!Eladásra kínálom Lajosmizse közelében ezt a jól megközelíthető szépen és rendezetten kialakított csodás birtokot!A teljesen körbekerített erdővel ölelt területen az ingatlanok 2020-ban gondosan megtervezve és igényesen kialakítva lettek megépítve, illetve újjáépítve. Az így elkészült épületegyüttes alkalmas vendég fogadásra és lovak tartására is.A nagy odafigyeléssel kialakított fedett terasz és a kert az év minden szakaszában kellemes, szemet gyönyörködtető látványt nyújt, a pihenni vágyóknak pedig nyugodt pihenésre kínál lehetőséget.Jellemző tulajdonságok:- dupla komfortos 200 m2-es családi ház - 2 db összkomfortos vendégház 100-100 m2-es- fedett terasz konyhával berendezve- 3 állásos garázs- 4 boxos istálló- karám - szín - szénatároló- kamerarendszer- riasztó berendezés- aszfaltos útról jól megközelíthető- 12 km-re az M5-ös autópálya felhajtótól, ebből 1,5 km jól járható föld út- körbekerített ingatlanA terület kialakítása folyamatos a közeljövőben az alábbi értéknövelő beruházások készülnek el:- kerti szaletli kemencével- jakuzzi - fedett autóbeálló.Az ingatlan elhelyezkedése, modernizált és korszerűsített állapotának köszönhetően befektetésre is kiváló lehetőség!Megtekintés és egyéb információért kérem hívjon bizalommal.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban tudok segíteni. Ingyenes hiteltanácsadást, ügyvédi hátteret biztosítok, valamint belső tervezőt is ajánlok, aki a kivitelezést is vállalja.
ROMFA ANIKÓ
+36/703374670

Referencia szám: HZ014641-ZE

Hirdetés feltöltve: 2024. 05. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

4 szobás családi házak ára Lajosmizsén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lajosmizse m² ár
1250 e Ft
679 e Ft -84%
Ennek az ára
Lajosmizse átlagár
500 M Ft m Ft
106.8 m Ft -368%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Lajosmizse

Eladó családi házak a környékről

Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

295 M Ft
5 szoba
238 m²
Lajosmizse, Alsólajos tanya
Eladó családi ház

Lajosmizse

34.9 M Ft
3 szoba
200 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

209 M Ft
5 szoba
425 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
3 szoba
184 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

200 M Ft
6 szoba
312 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

33.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

647 M Ft
15 szoba
850 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

19.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

129 M Ft
5 szoba
225 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

124.9 M Ft
6 + 2 szoba
231 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
3 szoba
184 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

280 M Ft