Astora Art House

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 7 kép 1/10
39 900 000 Ft39.9 M Ft 362 727 Ft/m2
2 szoba
110 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 644 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815002
Kemecsei Szabin
Duna House - Kecskemét, Dobó krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ILYEN HÁZA BIZTOS NEM LESZ MÁSNAK!
Eladó Kecskemét kertvárosában egy víztorony érvényes lakóházzá alakítási tervekkel, engedélyekkel!
Az elgondolás egy LOFT stílusú lakás, egyedi megoldásokkal a víztorony jellegzetes formavilágát kihasználva.
A földszinten kap helyet a hálószoba és a zuhanyzós fürdő. Az első emeleten lenne kialakítva a konyha és a fogadószint, vendég wc és beépített szekrények. A második emeleten pedig a hatalmas körpanorámás nappali. A meglévő épülethez egy konténerből kialakított új épületrész kerülne felépítésre, mely adná a fogadó szinten a lakórészt és a fedett kocsibeállót és a nappaliból megközelíthető panoráma teraszt.
Az átalakítás várható költsége 40M ft.Tegyen ajánlatot bátran!
Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
363 e Ft
825 e Ft 56%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
39.9 M Ft m Ft
49.6 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba