River Life

Eladó családi ház
Kóny

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 10 kép 1/13
41 990 000 Ft41.99 M Ft 437 396 Ft/m2
3 szoba
96 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 997 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 216
Tankovics Dóra
Best of Ingatlan Győr

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Best of Ingatlan Győr- Ingatlaniroda eladásra kínálja Kónyban található takaros, összkomfortos, 96 m2-es részben felújított, családi házat, 997 m2-es telken.

Panellakás árán családi háza lehet!

Kóny, Győr és Csorna között helyezkedik el, legegyszerűbb közúti megközelítési útvonalai a 85-ös főút, illetve az M85-ös autóút.

A részben felújított családi ház eladó, kiváló elhelyezkedéssel!

Eladásra kínálunk egy vegyes falazatú (kisméretű tégla és vályog) családi házat, amelynek felújítása 2025-ben kezdődött meg, ennek során megújultak a víz- és villanyvezetékek, új burkolatok kerültek beépítésre, valamint korszerű műanyag nyílászárókat szereltek be.

A 96 m2-es ingatlan belső elrendezése:

- előszoba

- világos nappali

- 2 nagyméretű tágas szobával

- konyha- étkezővel

- újszerű igényes fürdőszoba sarokkáddal, mosdóval és WC-vel, törölközőszárítóval felszerlve

Fűtése: 3 db klíma gondoskodik a megfelelő hőmérsékletről, a fürdőszobában törölközőszárítós radiátorral történik

A házhoz tartozik:

- 3 rész melléképület, padlásfeljáróval

- kerti csap

- körbe kerített udvar

A környék lokációja kiváló – boltok, óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, buszmegálló és vasútállomás pár perc alatt elérhetők.

A családi ház tehermentes és 3 hónapon belül birtokba vehető!

Hívjon bővebb információért és hogy mihamarabb körbevezethessem új otthonában!

Tankovics Dóra

+36 30/216-1372

bestofgyor4@gmail.com

További szolgáltatásaink:

díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézés

értékbecslés

energetikai tanúsítvány

ügyvédi ügyintézés

biztosítás

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 04. 28.

3 szobás családi házak ára Kónyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kóny m² ár
437 e Ft
97 e Ft -349%
Ennek az ára
Kóny átlagár
41.99 M Ft m Ft
11.4 m Ft -269%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kóny

Eladó ingatlanok a környékről

Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Szakony
Eladó családi ház

Szakony

70.673 M Ft
4 szoba
220 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ikerház

Mosonmagyaróvár

95.708 M Ft
4 szoba
126 m²
Győr, Adyváros, Ifjúság krt
Eladó panellakás

Győr

42.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Kóny
Eladó családi ház

Kóny

39.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Kóny
Eladó családi ház

Kóny

66 M Ft
5 szoba
160 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Kóny
Eladó családi ház

Kóny

39.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft
5 szoba
105 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Kóny
Eladó családi ház

Kóny

32 M Ft
3 szoba
90 m²
Kóny
Eladó családi ház

Kóny

119 M Ft
6 szoba
320 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.99 M Ft
2 szoba
55 m²
Kóny
Eladó családi ház

Kóny

144.9 M Ft
4 szoba
203 m²
Győr
Eladó telek

Győr

23.5 M Ft
1181 m²
0 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Fertőszéplak
Eladó telek

Fertőszéplak

49.72 M Ft
5300 m²
Kóny
Eladó családi ház

Kóny

96 M Ft
5 szoba
110 m²
Kóny
Eladó családi ház

Kóny

119 M Ft
6 szoba