River Life

Eladó családi ház
Harka

+ 4 kép 1/7
60 900 000 Ft60.9 M Ft 908 955 Ft/m2
3 + 1 szoba
67 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1 m2
Fűtés: Geotermikus
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 520
Szépingatlan Iroda
Szépingatlan Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Szépingatlan Iroda eladásra kínál új építésű, kis lakóterületű, nettó 67 m2-es családi házat. A jól átgondolt funkcionális terek sikeresen kombinálódnak a kényelmes életvitellel. A tágas előszoba elegendő helyet biztosít egy nagy beépített szekrény számára. A ház középső részén található  közlekedő, mely összeköti a szobákat. A teraszra nyíló nappali nagy felületű ablakai biztosítják a természetes fényforrást. A ház másik részében elszeparáltan az éjszakai terület található 3 hálószobával és egy fürdőszobával. A fűtés és a meleg víz szolgáltatás hőszivattyús rendszerrel működtethető, a lakótérben padlófűtéssel.  Az épületben kényelmes elosztásban  az összes szükséges lakóegység megtalálható, formáját tekintve, szinte bárhol felépíthető, tekintet nélkül a táj jellegére. Kulcsrakész ár: 60,9 mFt. Az ár nem tartalmazza a telek árát, a kerítést, valamint a külső falburkolatot.
Érd.: +3630 520 6055,  szepingatlan.evagmail.com. További információért kérem keressen a megadott telefonszámom!

Hirdetés feltöltve: 2023. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Harkán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Harka m² ár
909 e Ft
908 e Ft 0%
Ennek az ára
Harka átlagár
60.9 M Ft m Ft
87.2 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Harka

Eladó családi házak a környékről

Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

130 M Ft
5 szoba
390 m²
Dunakiliti
Eladó családi ház

Dunakiliti

120.743 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

159 M Ft
5 szoba
152 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

73.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Harka, Nyéki utca
Eladó családi ház

Harka

137 M Ft
5 szoba
285 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

109 M Ft
4 szoba
82 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

162.9 M Ft
7 szoba
288 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

97 M Ft
5 szoba
160 m²
Harka, Erdő u
Eladó családi ház

Harka

199.9 M Ft
10 szoba
200 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

129 M Ft
4 szoba
145 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

130 M Ft
7 szoba
390 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

97 M Ft
5 szoba
245 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Harka
Eladó családi ház