Seven Pearl

Eladó családi ház
Hajdúsámson

+ 6 kép 1/9
79 900 000 Ft79.9 M Ft 841 053 Ft/m2
4 szoba
95 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 485 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Rákosné Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hajdúsámson új lakóparkjában újabb családi házak foglalhatóak!

Az építési övezet jellemzői:
-Lke-3 kertvárosias lakózóna
-oldalhatáron álló beépítettség van
-beépítése max 30%, zöldfelület min. 50%
-építménymagasság: 5 m
-előkert és oldalkert mérete: 5 m

Az ingatlanokra vonatkozó adatok:
* telek mérete: 484 m2, a hirdetési ár tartalmazza a telekhányad árát, mely 9 M Ft
* beépített alapterület: 26,42 % ingatlanonként pedig 128,047 m2
* 30-as téglafalazat 15 cm AUSTROTHERM hőszigeteléssel
* a lakótér területe: 95 m2
* 3 szoba + nappalis elosztású
* nyílásszárók 3 rétegű műanyag nyílászárók fehér színben
* fűtés és melegvíz ellátás víz-levegő hőszivattyú
* osztatlan közös területen található (teljes telek méret 970 m2)
* az ár tartalmazza a térkövezést ill. körbe kerítést,
* víz van az utcában jelenlegi helyzet miatt átadás fúrt kúttal történik vízszűrő berendezéssel, vízóra akna kiépítésre került
* csatorna van telken belül, azonban jelenleg csatlakozási lehetőség nincs
* gáz nincs
* áram van
* az ár tartalmazza a kerítést is

Tervezett átadás: 2026. dec.31

Az épület jelenleg alapozásnál tart!
Az ingatlanra Csok+, piaci hitel és babaváró támogatás felhsználható!

Otthon Start hitelre is alkalmas!

Egyeztetés telefonon, megtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
841 e Ft
746 e Ft -13%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
79.9 M Ft m Ft
87.4 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó családi házak a környékről

Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

85 M Ft
5 szoba
145 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

36.99 M Ft
3 szoba
53 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

68 M Ft
2 szoba
75 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

70 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

125 M Ft
4 szoba
135 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

109.9 M Ft
7 + 1 szoba
182 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

33.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

30.9 M Ft
1 szoba
62 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

150 M Ft
4 szoba
155 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

36.99 M Ft
3 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen