City Pearl

Eladó családi ház
Hajdúsámson

+ 7 kép 1/10
119 900 000 Ft119.9 M Ft 149 875 Ft/m2
5 szoba
800 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Apró Ferenc
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ha eleged van a tucat házakból és valami megnyerőt és egyedit szeretnél...

Figyelmedbe ajánlom ezt a minden igényt kielégítő önálló családi házat, Martinka csendes, forgalom mentes utcájában amely mind megjelenésében, mind a helyiségek méretét tekintve is kitűnik a piac kínálatából.

Általános jellemzők:
- 800 nm-es önálló telek
- 122 nm hasznos alapterület + 20 nm-es terasz
- 45,6 nm-es közösségi tér
- 3 db 12 nm-t meghaladó méretű szoba
- 2 fürdőszoba (1 kád, 2 zuhanyzó, 2 wc)
- háztartási helyiség
- hatalmas gardrób (akár +1 szoba)

Műszaki jellemzők röviden:
- Ytong falazat EPS homlokzati szigeteléssel
- a födémen 30 cm fújt cellulóz szigetelés (cc. 50 cm gyapottal ér fel)
- padlófűtés hőszivattyúval minden helyiségben
- betoncserép fedéssel
- még választható burkolatok, beltéri ajtók, szaniterek, stb.
- gondos tervezés, gyakorlatilag nincs benne haszontalan terület (mindössze 1,6 nm közlekedő)

Ha...
...valami egyedit szeretnél amiből nincs másik, ahol nem egy kaptafára épülnek sorra a házak...
...fontos, hogy a rezsi jelentéktelen...
...kell a hatalmas élettér, de a privát szféra se egy "lyuk" legyen...
...nem szeretnél zajban, szmogban élni, de fontos, hogy könnyen elérhető legyen Debrecen belvárosa...
...akkor ez az ingatlan neked lett tervezve.

Kérdéseiddel keress bizalommal a hét bármelyik napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

5 szobás családi házak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
150 e Ft
489 e Ft 69%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
119.9 M Ft m Ft
71.8 m Ft -67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

79.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

85 M Ft
5 szoba
145 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

109.9 M Ft
7 + 1 szoba
182 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

30.9 M Ft
1 szoba
62 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

64.89 M Ft
4 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

64.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²