Seven Pearl

Eladó családi ház
Hajdúsámson

97 500 000 Ft97.5 M Ft 1 048 387 Ft/m2
3 szoba
93 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 728 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Takács Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hajdúsámson csendes részén, rövid időn belül beköltözhető, modern családi ház eladó!

Az ingatlan egy 93 m²-es, új építésű, korszerű kialakítású 3 szobás + amerikai konyhás-nappalis családi ház, amely kimagasló műszaki tartalommal és energiahatékonysággal készül.

Szerkezet és szigetelés
- 30 cm-es Porotherm/Leier tégla falazat
- 15 cm homlokzati EPS hőszigetelés
- 10 cm XPS lábazati szigetelés
- 30 cm födémszigetelés
- 3 rétegű üvegezésű, 6 légkamrás műanyag nyílászárók

Fűtés és gépészet
- korszerű padlófűtés
- a vételár része 2 db inverteres klíma
- a modern technológiának köszönhetően rendkívül alacsony fenntartási költség várható

Közműellátás
- A kivitelező a közművek telken belüli csatlakoztatását elvégzi, amennyiben erre adott a lehetőség.
- Városi víz hiányában házi vízmű kerül kialakításra
- Csatornahálózat hiányában 3 m³-es zárt szennyvíztartály készül (igény szerint nagyobb kapacitásúra is cserélhető, azonban ez nem része az alapárnak)

A ház jelenleg körülbelül 70%-os készültségi szinten áll, a tervezett átadás 3–4 hónapon belül várható.

Az ingatlan kiváló választás mindazoknak, akik megbízható kivitelezésű, jól szigetelt, energiatakarékos és alacsony rezsijű új otthont keresnek nyugodt, csendes környezetben, mégis elérhető közelségben a várostól.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
1048 e Ft
678 e Ft -55%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
97.5 M Ft m Ft
59.5 m Ft -64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó családi házak a környékről

Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

30.9 M Ft
1 szoba
62 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

64.89 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

21.4 M Ft
2 szoba
50 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

64.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

85 M Ft
5 szoba
145 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

50 M Ft
3 szoba
71 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

94.9 M Ft
1 + 3 szoba
123 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

150 M Ft
4 szoba
155 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

26 M Ft
2 szoba
60 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

93 M Ft
4 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

79.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

33.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

36.99 M Ft
3 szoba
53 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson