Seven Pearl

Eladó családi ház
Győr

92 990 000 Ft92.99 M Ft 418 874 Ft/m2
3 szoba
222 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 717 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654069
Tereiné Csonka Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Családi ház műhellyel, garázzsal, terasszal ahol nemcsak lakni, hanem alkotni is lehet!
Eladó egy karakteres, 6070-es években épült családi ház, amely nem a csillogó kirakatotthonok sorát erősíti, hanem azoknak szól, akik meglátják az ingatlanban rejlő valódi lehetőséget.
A ház jelenlegi állapotában felújítást, korszerűsítést igényel, viszont cserébe olyan adottságokat kínál, amelyek egyre ritkábbak: tágas földszinti élettér, konyhából megközelíthető terasz, külön alagsori helyiségek, garázs, mosókonyha, kazánház, pince és egy jól használható műhely. Az alagsori elrendezés és a földszinti helyiségek alaprajza alapján az ingatlan kifejezetten sokoldalúan alakítható.A műhely külön értéke, hogy háromfázisú ipari árammal rendelkezik, így nemcsak tárolásra vagy barkácsolásra, hanem akár vállalkozási, szerelési, kézműves vagy műhelyfunkcióra is alkalmas lehet.

Ez az ingatlan jó választás lehet annak, aki nem kész, sablonos otthont keres, hanem olyat, amit a saját elképzelése szerint formálhat. A házban van anyag, tér, funkció és lehetőség csak kell valaki, aki új életet ad neki.

A terasz, a kertkapcsolat, az alagsori tárolók, a garázs és a műhely együtt olyan kombinációt adnak, amely családoknak, vállalkozóknak, hobbiműhelyt keresőknek vagy befektetőknek is izgalmas lehet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

3 szobás családi házak ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
419 e Ft
851 e Ft 51%
Ennek az ára
Győr átlagár
92.99 M Ft m Ft
90.2 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó családi házak a környékről

Győr
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Győr, Likócs, Török utca
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

185 M Ft
7 szoba
215 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

179.9 M Ft
6 szoba
225 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

191.526 M Ft
6 szoba
285 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

19.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Rábacsanak
Eladó családi ház

Rábacsanak

30 M Ft
2 szoba
107 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

279 M Ft
5 szoba
155 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

722.74 M Ft
10.15 ha
884 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

165 M Ft
10 szoba
320 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 + 1 szoba
279 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²

Falusi CSOK ingatlanok