Aerogate Homes

Eladó családi ház
Győr

+ 17 kép 1/20
129 990 000 Ft129.99 M Ft 855 197 Ft/m2
4 szoba
152 m²
építés éve:1982

Részletes adatok

Telekméret: 733 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Halász Dániel
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Győr-Kismegyer városrészében kínálunk megvételre, egy 4 szobás 152 nm-es, szigetelt családi házat, amely ideális választás lehet családok számára, akik nyugodt, mégis jól megközelíthető környezetben keresnek otthont.
Az ingatlan hibátlan állapotban van, gondosan karbantartott, így akár azonnal költözhető.

Főbb jellemzők:

•4 tágas szoba
•733 nm telek
•szigetelt épület
•2 terasz
•műanyag nyílászárók
•garázs
•több melléképület
•kiváló, megkímélt állapot
•további bővítési lehetőségek

A ház elrendezése praktikus, a két terasz pedig ideális helyszínt biztosít pihenéshez, családi és baráti összejövetelekhez. A melléképületek további tárolási vagy akár egyéb hasznosítási lehetőségeket kínálnak.
Remek választás azok számára, akik egy megbízható állapotú, kényelmes otthont keresnek Győr egyik kedvelt részén.
További információért keressen bizalommal!

Hitelre van szüksége?
Az energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van, melynek elkészültét követően hirdetésünk haladéktalanul frissítésre kerül

Az Otthon Centrum, az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítője, teljes körű és díjmentes hitelügyintézéssel, valamint biztosításkötéssel segíti ügyfeleit.
Kérje kollégáinktól személyre szabott ajánlatát, és találja meg a legjobb megoldást gyorsan és egyszerűen!

Az ingatlan a "FELEZŐ CSOMAG" portfóliónkhoz tartozik. A konstrukció sajátosságairól keresd bizalommal kollégáinkat vagy látogass el weblapunkra.

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás családi házak ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
855 e Ft
851 e Ft 0%
Ennek az ára
Győr átlagár
129.99 M Ft m Ft
127.7 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó családi házak a környékről

Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

265 M Ft
4 szoba
220 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

11 M Ft
1 szoba
18 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

250 M Ft
4 szoba
420 m²
Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Rábacsanak
Eladó családi ház

Rábacsanak

30 M Ft
2 szoba
107 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

95 M Ft
3 szoba
160 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

141 M Ft
4 szoba
133 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

185 M Ft
7 szoba
215 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

19.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

718.46 M Ft
5649 m²
510 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

95 M Ft
2 + 1 szoba
400 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 szoba
279 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bakonyszentkirály
Eladó családi ház