NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 12 kép 1/15
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 326 563 Ft/m2
3 szoba
64 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 256 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 323
Zsebő Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek:256 nm-es telekrész tartozik ehhez a házrészhez. Felszíni autóbeálló, kerti csap és sütögető is található rajta.Parkolás:A környező utcákban és felszíni autóbeállóban lehet parkolni.Finanszírozás:Az ingatlan készpénzzel és banki támogatással is megvásárolható.Épület:Belépés után az előszobában találjuk magunkat. Jobbra egy kis szoba, balra a fürdőszoba található. Az előszobából továbbhaladva az amerikai konyhás nappaliba érkezünk, melyből jobbra egy nagy található. A konyhával szemben a lejárón keresztül a pincébe jutunk.Műszaki:Az ingatlan 1960-ben épült.A pince 22nm.2016-ben belső festést kapott, műanyag, redőnyös ablakok lettek beszerelve, illetve a radiátorokat cserélték ki.2023-ban a tető javítása zajlott.A ház fűtéséről gázcirkó gondoskodikAz utcáról elektromos kapun keresztül lehet beállni a kocsibeállóra.A nyári melegben klíma gondoskodik az ideális hőmérsékletről.Környék:A környéken kiváló a közlekedés, közelben óvodák, iskolák, bevásárlási lehetőségek, patika is elérhető.

Referencia szám: HZ011003-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1327 e Ft
1131 e Ft -17%
1127 e Ft -18%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
97.6 m Ft 13%
100.3 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület, Újpéteritelep
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

168 M Ft
5 szoba
184 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

190 M Ft
3 szoba
101 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
81 m²
XVIII. kerület, Nagybani piac közelében, kertvárosi részen
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 2 szoba
600 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XVIII. kerület, Szemeretelep, Budapest XVIII. Szemeretelep
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás