Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
NEM MINDEN LAKÁS AKARJA TÚLKIABÁLNI A VÁROST. ITT CSEND ÉS NYUGALOM VÁR HELYETTE
Emellett szó szerint fényt visz a mindennapokba, hogy zavartalanul élvezhesd a belmagasság nyújotta tágas térérzetet. Eme akár azonnal költözhető lakás Budapest VI. kerületének Vörösmartyról nevezett csöndes kis utcácskában kapott helyet. Ahonnan minden karnyújásnyira elérhető, tökéletes alapot adva, hogy a legjobbat hozd ki a lakásból, bármi legyen is a terved vele
A lakás főbb jellemzői:
- A 70m²-es alapterület
- 2 szoba
- A 357cm-es belmagasság miatt a lakás tágas térérzetet
- Jelen állapotában is költözhető, de értéknövelő felújításban is van benne fantázia.
- A gázkonvektort és gázhéra cserépkályhát hűtő-fűtő klímaberendezés egészíti ki.
- A rezsi alacsony, a közös költség 20 000 Ft, amely a szokásos tételeket, szemétszállítást, takarítást és felújítási alapot tartalmazza.
-Rendszeresen karbantartott, rendezett tásasház
Lokáció:
- Az Oktogon és a Nyugati közelsége miatt nem csak a város, hanem az ország bármely pontja könnyen elérhető
- Belvárosi hangulat, mégsem sodor el a tömeg amint kilépsz az ajtón
- Kéznél: iskolák, óvodák, éttermek... és megállók ahonnan a város bármely pontja
- Ellenőrzött parkoló pár házra a lakástól.
Ez a lakás nem hibátlan kirakatdarab viszont jó helyen van, világos, nagy belmagasságú, és a benne rejlő potenciált nem csak te látod. Így a kérdés csak az, hogy még időben telefonálsz-e
(A képeken végezett utómunkához rendrakás céljából mesterséges intelligencia is felhasználásra került)
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 07.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VI. kerület, 3. emelet