River Life

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 13 kép 1/16
164 900 000 Ft164.9 M Ft 1 011 656 Ft/m2
5 szoba
163 m²

Részletes adatok

Állapot:
Közmű: Villany, Csatorna, Szélessáv
Övezet: Lakóövezet
Azonosító: 2412_1679
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 571
Roland Vörös
Rolandred Ingatlanközpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kossuth-telep csendes utcájában kétszintes, minimál stílusú, 163 m2-es, nappali + 4 szobás, nagy teraszos, új építésű családi ház garázzsal, 620 m2-es telekrésszel 2026 tavaszi átadással kulcsrakészen eladó. Részletes műszaki leírás kérhető.

Magyarország piacvezető hitelközvetítője által egyedi kamatkedvezményekkel és bankfüggetlen, díjmentes hitelügyintézéssel is segítjük vásárlását. Hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 18. Utoljára módosítva: 2025. 09. 18.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1012 e Ft
774 e Ft -31%
961 e Ft -5%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
164.9 M Ft m Ft
161.5 m Ft -2%
236.6 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

199.9 M Ft
5 szoba
280 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
200 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
88 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

57.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

75.6 M Ft
2 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
8 + 1 szoba
270 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület