City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 17 kép 1/20
148 000 000 Ft148 M Ft 795 699 Ft/m2
4 szoba
186 m²
építés éve:1986

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1075 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kovacsik Katalin
Duna House Béke tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Masszív családi ház nagy kerttel, új tetővel és 70 m²-es garázs-pince szinttel

Vannak házak, amelyek nem a divatos külsőségekkel akarnak hatni, hanem azzal, ami igazán számít: térrel, stabil szerkezettel, nagy kerttel, jó használhatósággal és hosszú távú lehetőséggel.

Csendes, családias környezetben kínálunk megvételre egy kb. 40 éve épült, masszív szerkezetű családi házat, amely ideális választás lehet azoknak, akik nem egy kisméretű, kompromisszumos ingatlant keresnek, hanem egy jól alakítható, kényelmes otthont nagy kerttel és komoly mellékfunkciókkal.

A házban 3 külön nyíló szoba, valamint egy közel 32 m²-es, világos nappali kapott helyet, így a közös családi élethez és a privát terekhez is minden adott. A nappali mérete különösen jó adottság: kényelmesen berendezhető, barátságos központi élettérré alakítható, ahonnan kellemes kapcsolat nyílik a kert irányába.

A mindennapi használatot külön fürdőszoba és külön WC, valamint több praktikus, rejtett tárolóhely segíti. Ezek az apró, de fontos megoldások sokat számítanak egy családi ház élhetőségében.

Az ingatlan egyik legnagyobb értéke a ház alatti, kb. 70 m²-es pince- és garázsszint. Ez nem egyszerű tároló, hanem valóban használható, értékes tér: autóbeállásra, műhelynek, hobbitérnek, tárolásra vagy akár kisebb vállalkozási tevékenységhez is kiváló lehetőség.

Külön előny, hogy a garázsban padlófűtés is kialakításra került, valamint rendelkezésre áll a 380 V-os ipari áram is. Ez ritka és nagyon hasznos adottság lehet autószereléshez, gépek használatához, barkácsoláshoz, műhelymunkához vagy vállalkozói célokra.

A műszaki háttér szintén biztonságot ad:
38 cm-es tégla falazat, beton alap, cserépfedés, műanyag nyílászárók, korszerű padlófűtés, valamint 2023-ban teljesen megújított tetőszerkezet szolgálja az értékállóságot. Az új tető különösen fontos előny, hiszen egy családi háznál ez az egyik legjelentősebb és legköltségesebb műszaki elem.

A kert nagy méretű, rendezett, díszfákkal és örökzöldekkel beültetett. Itt valóban van hely pihenésre, kertészkedésre, gyerekeknek, házi kedvencnek vagy családi programokra. Az öntözés fúrt kútról megoldott, ami gazdaságosabbá teszi a kert fenntartását. A terasz kellemes átmenetet képez a ház és a kert között, jó helyszíne lehet nyári ebédeknek, beszélgetéseknek vagy nyugodt esti pihenésnek.

A környék csendes, családias hangulatú, ugyanakkor közlekedés szempontjából kifejezetten kedvező. A buszmegálló néhány perc alatt elérhető, vonattal pedig a Keleti pályaudvar kb. 20 perc alatt megközelíthető. Ez komoly előny azoknak, akik nyugodtabb lakókörnyezetre vágynak, de fontos számukra a gyors városi kapcsolat is.

Ez az ingatlan nem steril, új építésű bemutatóház.
Ez egy masszív alapokra épült, nagy kerttel rendelkező, sok lehetőséget kínáló családi otthon, amelyet az új tulajdonos saját igényei szerint tovább formálhat.

Ajánlom mindazoknak, akik értékelik a nagy tereket, a stabil műszaki alapokat, a garázs-műhely lehetőségét, a nagy kertet és a jó közlekedést — és olyan házat keresnek, amelyben nemcsak lakni lehet, hanem hosszú távon gondolkodni.

Megtekintésért és további információért várom megtisztelő hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: kovacsik.katalin@dh.hu tel: 06703666822

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
796 e Ft
1039 e Ft 23%
1069 e Ft 26%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
148 M Ft m Ft
127.7 m Ft -16%
148.4 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
5 szoba
155 m²
XVII. kerület, Rákoscsaba-újtelep, Dallamos utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

108.9 M Ft
3 szoba
120 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

142.9 M Ft
7 szoba
217 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

110 M Ft
5 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

110 M Ft
5 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

162 M Ft
6 szoba
227 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás