Seven Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Részes utca

+ 13 kép 1/16
105 000 000 Ft105 M Ft 1 039 604 Ft/m2
4 szoba
101 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 571 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Szentesi Zsuzsanna
Duna House - Október 6. utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A 17. kerület csendes, nyugodt részén eladásra kínálok családiházat!100 nm, 105 000 000 Ft!!!
Az ingatlan jó állapotú, kiváló infrastruktúrával rendelkezik.Négy szoba, konyha, kamra, tágas előszoba, fürdőszoba és külön WC lett kialakítva.Gázkazán biztosítja a téli hidegben a meleget, nyáron a nagyszobában klíma hűsíti a teret.Redőny, szúnyogháló minden ablakon.Kertben a gyerekek számára fajátszótér, felnőtteknek árnyékos terasz nyújt kikapcsolódást.Óvoda, iskola, orvos, boltok a közelben.A Szőlőliget lakópark és Naplás tó szomszédságában.
Szívből ajánlom családoknak, ideális otthon és környezet.Várom hívásukat!
 

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rákoskeresztúr m² ár
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1040 e Ft
759 e Ft -37%
1051 e Ft 1%
1070 e Ft 3%
Ennek az ára
Rákoskeresztúr átlagár
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
105 M Ft m Ft
94.9 m Ft -11%
131.3 m Ft 20%
149.8 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Részes utca

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

179.9 M Ft
10 szoba
317 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
180 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft