Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, IV. kerület

+ 17 kép 1/20
295 000 000 Ft295 M Ft 1 209 016 Ft/m2
5 szoba
244 m²
építés éve:2003

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 486 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Szuhai Erika Mária
Duna House Szent István tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

------English below------

Budapest IV. kerületének FREKVENTÁLT, mégis CSENDES részén kínálok megvételre egy 2003-ban épült, KIVÁLÓ ÁLLAPOTÚ, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ családi házat, amely ideális választás NAGYCSALÁDOSOKNAK.

Az ingatlan teljes alapterülete kb. 244 m², amely magában foglalja a KÜLÖNÁLLÓ GARÁZST, valamint az ERKÉLY és TERASZ területeket is.
A sarokteleknek köszönhetően két utcafronttal rendelkezik, és a ház a kerten keresztül körbejárható. A ház kialakítása TÁGAS, VILÁGOS tereket biztosít, jól átgondolt elrendezéssel és KÉNYELMES élettérrel.

A földszinten található egy NAPPALI, egy KÜLÖN NYÍLÓ SZOBA, egy ÉTKEZŐS KONYHA, valamint egy FÜRDŐSZOBA és WC, amely ideális a mindennapi élethez és a vendégek fogadásához is. Az emeleten 4 KÜLÖN NYÍLÓ SZOBA, egy GARDRÓBSZOBA, valamint egy FÜRDŐSZOBA és WC került kialakításra, így biztosítva a PRIVÁT SZFÉRÁT és a KÉNYELMES életteret a család minden tagja számára.

A házhoz tartozik egy FÉLSZUTERÉN PINCE is, amely ABLAKOS kialakításának köszönhetően VILÁGOS, jelenleg pedig egy teljesen felszerelt EDZŐTEREMKÉNT funkcionál, de számos egyéb lehetőséget is kínál.

Az ingatlan műszaki állapota KIVÁLÓ, hiszen nemrég történt TISZTASÁGI FESTÉS, valamint egy ÚJ GÁZ CIRKÓ rendszer került beépítésre, továbbá ÚJ KLÍMA is biztosítja a megfelelő hőmérsékletet egész évben.

A környék INFRASTRUKTÚRÁJA KIVÁLÓ, a közelben megtalálhatóak ÜZLETEK, ISKOLÁK, valamint a TÖMEGKÖZLEKEDÉS is könnyen elérhető, így a BELVÁROS gyorsan megközelíthető.

-----------------------------------------------------------------------------------------

In a FREQUENTED yet QUIET part of Budapests 4th district, I offer for sale a family house built in 2003, in EXCELLENT CONDITION and READY TO MOVE IN IMMEDIATELY, which is an ideal choice for LARGE FAMILIES.

The total floor area of the property is approx. 244 m², which includes the DETACHED GARAGE as well as the BALCONY and TERRACE areas. Thanks to its CORNER PLOT location, it has two street frontages, and the house can be WALKED AROUND through the garden.

The design of the house provides SPACIOUS, BRIGHT spaces, with a well-thought-out layout and COMFORTABLE living space.
On the ground floor, there is a LIVING ROOM, a SEPARATE ENTRANCE ROOM, a KITCHEN WITH DINING AREA, as well as a BATHROOM and WC, making it ideal for everyday living and hosting guests.

Upstairs, there are 4 SEPARATE ENTRANCE ROOMS, a WALK-IN CLOSET, as well as a BATHROOM and WC, ensuring PRIVACY and COMFORTABLE living space for all members of the family. The house also includes a SEMI-BASEMENT CELLAR, which, thanks to its WINDOWED design, is BRIGHT, and currently functions as a fully equipped GYM, but also offers many other possibilities.

The technical condition of the property is EXCELLENT, as it has recently undergone INTERIOR PAINTING, a NEW GAS BOILER system has been installed, and a NEW AIR CONDITIONING system ensures the right temperature all year round.

The INFRASTRUCTURE of the area is EXCELLENT, with SHOPS, SCHOOLS nearby, and PUBLIC TRANSPORT is easily accessible, allowing quick access to the CITY CENTER.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ097120

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1209 e Ft
1011 e Ft -20%
966 e Ft -25%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
295 M Ft m Ft
181.1 m Ft -63%
238 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

84.9 M Ft
2 + 2 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

38 M Ft
2 szoba
31 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

330 M Ft
2 szoba
280 m²
IV. kerület, Újpest, Károlyi István utca
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

38 M Ft
2 szoba
31 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
66 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
137 m²
IV. kerület, Újpest, Szabadkai utca
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

37 M Ft
1 szoba
26 m²
IV. kerület, Újpest, Szabadkai utca
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
3 szoba
72 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

21.95 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

330 M Ft
2 szoba
280 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

330 M Ft
2 szoba
280 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület