Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, IV. kerület, Újpest, Szabadkai utca

+ 5 kép 1/8
37 000 000 Ft37 M Ft 1 423 077 Ft/m2
1 szoba
26 m²
építés éve:1940

Részletes adatok

Telekméret: 48 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 771
Tecnocasa - IL Quarto Studio Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 26 nm-es, 1 szoba+galériás kialakítású, jó állapotú házrészt teraszkapcsolattal.

Az ingatlan per-teher és igénymentes. Átadási ideje: 30 nap! Külön villanyórával és gázórával rendelkezik.

Megtörtént a teljes víz és villanyhálózat korszerűsítése, több ponton záródó biztonsági bejárati ajtót, valamint redőnnyel felszerelt műanyag keretes, thermo üveges nyílászárókat építettek be. A szobában laminált padlót helyeztek le, a többi helyiséget járólappal burkolták. A fűtésről egy hűtő-fűtő inverteres légkondicionáló berendezés gondoskodik. A hasznos alapterületet galéria kialakításával növelték.

A lakás előtt egy kb. 12 nm-es lebetonozott teraszkapcsolat helyezkedik el.

Tetőtere beépíthető, így a hasznos alapterület tovább növelhető.

Az ingatlanhoz igény esetén, az udvaron belül egy lakásból átalakított műhely vásárolható 15.000.000.- Ft-os irányáron.

Pár perc sétával Tesco, Penny, Praktiker, gyógyszertár, éttermek, iskolák, óvodák, illetve egyéb szolgáltatók és szolgáltatások mind megtalálhatók.

A közelben megtalálható a 147-es, 196-os, 204-es és a 104-es busz megállója. Újpest-központ és az M3-as metróállomás busszal 5 perc alatt elérhető. A belváros tömegközlekedéssel és autóval egyaránt rövid időn belül megközelíthető.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!

Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Továbbá ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlant, tulajdonrészt, vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant Budapesten és az agglomerációban. A részletekről kérjük érdeklődjön telefonon.

Bankfüggetlen hiteltanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi, személyre szabott kedvezményekkel.

A KÖZVETÍTÉS VEVŐINK RÉSZÉRE DÍJMENTES!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1423 e Ft
1113 e Ft -28%
Ennek az ára
Budapest átlagár
37 M Ft m Ft
156.8 m Ft 76%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Szabadkai utca

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

38 M Ft
2 szoba
31 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

38 M Ft
2 szoba
31 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

330 M Ft
2 szoba
280 m²
IV. kerület, Újpest, Károlyi István utca
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

38 M Ft
2 szoba
31 m²
IV. kerület, Újpest, Báthory utca
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

78 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

160 M Ft
3 szoba
97 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft