Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, IV. kerület, Újpest, Baross utca

+ 14 kép 1/17
98 000 000 Ft98 M Ft 942 308 Ft/m2
3 szoba
104 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 340 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Józsa Tamás
Duna House - Szent István tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Újpesten 104nm-es, 340nm kerttel, kocsibeállóval, terasszal, műhellyel, tárolóval rendelkező, nappali plusz három szobás, konyha-étkezős, felújítandó családi ház!
Az ingatlan új lehetőséget nyit leendő tulajdonosának, hogy elképzeléseit megvalósítsa egy kertes házban. Kihasználja a lakás adottságait, kerttel kapcsolatos vágyait, a műhely lehetőségeit.Az ingatlan területére belépve a nagy méretű kert-udvar fogad, majd bokrok árnyékában a nappaliba lépünk be. Balra egy tágas konyha fogad étkezővel, majd a közlekedőn tovább haladva balra egy hálófülke, majd egy szoba található és egy újabb szoba a közlekedő végén jobbra.A két egymás mellett elhelyezkedő szobák a folyosóról megfelelő természetes fényt és szellőzést kapnak, kényelmes külön szférát biztosítanak lakóinak.A közlekedő éke a hatalmas beépített gardrób szoba.Tágas, szellőztethető fürdő és wc van a házban.Nyáron az ingatlan adottságai miatt hűvös, télen a fűtést gázcirkó biztosítja.
Tömegközlekedés kiválló, Újpest Központ 5 perc autóval.
Ha szeretne elképzelésének megfelelően újra tervezni egy kertes házat, jöjjön nézze meg!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpest m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
942 e Ft
747 e Ft -26%
1158 e Ft 19%
1138 e Ft 17%
Ennek az ára
Újpest átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
98 M Ft m Ft
68.6 m Ft -43%
101.7 m Ft 4%
101 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Baross utca

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
6 szoba
182 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

179 M Ft
6 szoba
230 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

330 M Ft
2 szoba
280 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

160 M Ft
3 szoba
97 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

330 M Ft
2 szoba
280 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

124.99 M Ft
3 szoba
92 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület