Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, IV. kerület

+ 3 kép 1/6
330 000 000 Ft330 M Ft 1 178 571 Ft/m2
2 szoba
280 m²
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1490 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Bordács Gábor
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

IV. kerületben, Istvántelken, a Stop Shop közelében, 1490 nm-es, Lk-1/IV-es, lakóövezeti, összközműves, építési telek eladó! A telken áll egy kb. 280 nm együttes alapterületű ház, amely több melléképületével együtt alkotja ezt az alapterületet. A ház igény szerint felújítható, vagy bontható. Fontos, hogy amennyiben a jelenlegi házat lebontanák, akkor az új ház csak zárt sorúan, utca vonalára építhető fel. Csendes, kertvárosi környezet, azonban pár percre minden elérhető, ami a mindennapi élethez szükséges: bevásárlási lehetőségek, óvodák, iskolák, közlekedési kapcsolatok.
Érd: Bordács Gábor 06-30/469-2034

Referencia szám: HZ038522

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1179 e Ft
1182 e Ft 0%
1033 e Ft -14%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
330 M Ft m Ft
123.3 m Ft -168%
178.5 m Ft -85%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

179 M Ft
6 szoba
230 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

38 M Ft
2 szoba
31 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
40 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
IV. kerület, Újpest, Báthory utca
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

78 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

77 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

160 M Ft
3 szoba
97 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

74.89 M Ft
3 szoba
75 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

65 M Ft
2 szoba
57 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
6 szoba
182 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

169 M Ft
3 szoba
88 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

65.5 M Ft
3 szoba
55 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület