Metrodom

Eladó családi ház
Békéscsaba

+ 15 kép 1/18
17 500 000 Ft17.5 M Ft 203 488 Ft/m2
3 szoba
86 m²
építés éve:1955

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 825 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3666666012
Borsos Noémi
Körös IBH Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Családi ház eladó Békéscsaba–Mezőmegyer csendes részén

Békéscsaba-Mezőmegyer városrészében kínálunk megvételre egy 86 m²-es családi házat, amely ideális választás lehet mindazok számára, akik nyugodt, zöldövezeti környezetben szeretnének élni, mégis elérhető közelségben maradnának a város szolgáltatásaihoz.

Az ingatlan 1955-ben épült, szerkezetileg karbantartott állapotú, ugyanakkor részben felújítandó, így kiváló lehetőséget kínál arra, hogy új tulajdonosa saját igényei szerint alakítsa ki otthonát.

Főbb jellemzők:
-Lakótér: 86 m²
-Telek mérete: 825 m²
-Szobák száma: 3
-Falazat: vert fal
-Közművek: összközműves
-Fűtés: gáz cirkó és vegyestüzelésű kazán

Kert és környezet:

A gondozott udvar és kert kellemes életteret biztosít, a telek hátsó részén kialakított veteményes pedig lehetőséget nyújt saját termesztésű zöldségek előállítására.

A környék csendes, nyugodt, ideális választás párok és kisebb családok számára, akik a természetközeli életmódot részesítik előnyben.

Miért jó választás?
-Nyugodt, élhető környezet
-Saját igények szerint alakítható ingatlan
-Praktikus elrendezés
-Tágas telek, kertkapcsolattal

Ez az ingatlan remek lehetőség mindazok számára, akik értéket látnak a felújításban, és egy szerethető otthont szeretnének kialakítani saját elképzeléseik szerint.

17500000 Ft
Érdeklődni: Borsos Noémi +36(20)5570478

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás családi házak ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
203 e Ft
465 e Ft 56%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
17.5 M Ft m Ft
54.9 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba

Eladó családi házak a környékről

Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

34.8 M Ft
2 szoba
65 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó családi ház

Békéscsaba

28 M Ft
2 szoba
70 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

285 M Ft
13 szoba
600 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59 M Ft
3 szoba
90 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

128 M Ft
6 szoba
165 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó családi ház

Békéscsaba

60 M Ft
5 szoba
160 m²
Békéscsaba, Jamina, Bem
Eladó családi ház

Békéscsaba

29 M Ft
4 szoba
161 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

69.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba