Seven Pearl

Eladó családi ház
Békéscsaba

+ 13 kép 1/16
12 000 000 Ft12 M Ft 200 000 Ft/m2
4 szoba
60 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1066 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 655
Antal Beáta
Immo1 Békéscsaba

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy összközműves telek egy régi, bontandó vagy teljes felújításra szoruló házzal. A ház ugyan nem nyeri el a szépségdíjat, de a telek kiváló adottságokkal rendelkezik – akár új építésű otthon, vagy befektetési célú ingatlan is kialakítható rajta!

A telek jellemzői:
- Víz és villany vezeték található a telken, a kapu előtt ki van építve a gázcsonk
- Könnyen megközelíthető helyen van, mégis csendes környezetben
- Rendezett tulajdoni viszonyok, tehermentes
- Mérete: 1066 m2
- Tökéletes új építéshez vagy akár befektetésnek is

A ház jellemzői:
- Régi építésű, évtizedek óta nem látott felújítást
- Mérete: 60 m2
- 4 helységből áll
- Nagy kert tartozik hozzá, gyümölcsfákkal

A ház szerkezetileg jó állapotú, felújítással egy igazán otthonos és egyedi tér alakítható ki belőle. Ideális választás azoknak, akik nyugalomra és vidéki hangulatra vágynak
Az ár Fix ,már nem alkuképes.
A Szarvasi út 800 m-re, Tesco 1 km-re található.

Ha felkeltette az érdeklődését akkor forduljon hozzám bízalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
200 e Ft
546 e Ft 63%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
12 M Ft m Ft
70.8 m Ft 83%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba

Eladó családi házak a környékről

Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

99.5 M Ft
8 szoba
290 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

69.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

128 M Ft
6 szoba
165 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

19.8 M Ft
2 szoba
112 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

99.5 M Ft
8 szoba
290 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

27.99 M Ft
5 + 2 szoba
160 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

285 M Ft
13 szoba
600 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

39 M Ft
7 szoba
170 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Sarkad
Eladó családi ház