Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Békéscsaba, Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész

+ 10 kép 1/13
18 500 000 Ft18.5 M Ft 231 250 Ft/m2
2 szoba
80 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 652 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 283
HOME Property központ
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A HOME Property kínálatában (#789801):

Békéscsaba, Jamina, felújítandó családi ház, 652 m2-es telken, 80 m2-es ház, konvektoros fűtés

Leírás:
- Békéscsabán, Jaminában központjában található
- aszfaltozott úton megközelíthető
- 652 m2-es körbekerített telken
- 80 m2-es családi ház
- 2 szobás
- felújítandó állapotban van
- hajópadló, beton és mozaik burkolatok vannak
- konvektoros fűtés
- melléképületek, műhely-alsókonyha, garázs van a telken
- üzlet, orvosi rendelő, posta 300 m-en belül található

Ajánlás: akik szeretnék megvalósítani maguknak azt az otthon amit megálmodtak

Ingyenes bankfüggetlen hitelközvetítéssel állunk ügyfeleink rendelkezésére.

Keressen bizalommal és tekintsük meg együtt az ingatlant.

A hirdetésben szereplő információkat a megbízótól kaptuk, irodánk azokért felelősséget nem vállal.

Ingatlan, ahol az otthon kezdődik.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás családi házak ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész m² ár
Békéscsaba m² ár
231 e Ft
378 e Ft 39%
371 e Ft 38%
Ennek az ára
Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész átlagár
Békéscsaba átlagár
18.5 M Ft m Ft
31.6 m Ft 41%
34 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba, Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész

Eladó családi házak a környékről

Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

34.8 M Ft
2 szoba
65 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

119 M Ft
4 szoba
162 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

27.99 M Ft
5 + 2 szoba
160 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59.5 M Ft
4 szoba
155 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

128 M Ft
6 szoba
165 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

19.8 M Ft
2 szoba
112 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

17.9 M Ft
1 szoba
72 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59 M Ft
3 szoba
90 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Békéscsaba, Berényi úti kertvárosias városrész, Károlyi utca
Eladó családi ház

Békéscsaba

17.9 M Ft
1 szoba
72 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

99.5 M Ft